Tier 1 - Vecino Transferi İptal - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 1 Vecino Transferi İptal

allah allah.

noluyor kardesim
Ben hiç bir şey anlamadım abi...

Eğer doğru değilse (Lazio yetkilileri yalanladı falan denmiş - yersen) neden bu kadar infiale izin verildi - şak diye yalanlama yapılırdı.

Bilmiyorum ama iletişimde çok çalışması lazım yönetimin, hem yaptıklarında, hem transferde, hem okan hocanın yanında vs vs. işe başladıklarında apaçıktı her şey.

Basın toplantıları mutlaka olacaktır bu sürecin sonunda ama ya yok yere dün 10 milyar tane küfredildi - herkes illet olduğu bir şeyin ucundan tutup giydirdi bütün gece boyunca.

Neyse geçelim bu kısmı .... KALDI 15 SAAT Uefa listesine.

İyi güzel de kalmış şurada birkaç saat. Kimi alacaksın? Van de Beek denen 3 yıldır ayağına neredeyse top değmeyen arkadaşı mı?

Ben hiç bir şey anlamadım abi...

Eğer doğru değilse (Lazio yetkilileri yalanladı falan denmiş - yersen) neden bu kadar infiale izin verildi - şak diye yalanlama yapılırdı.

Bilmiyorum ama iletişimde çok çalışması lazım yönetimin, hem yaptıklarında, hem transferde, hem okan hocanın yanında vs vs. işe başladıklarında apaçıktı her şey.

Basın toplantıları mutlaka olacaktır bu sürecin sonunda ama ya yok yere dün 10 milyar tane küfredildi - herkes illet olduğu bir şeyin ucundan tutup giydirdi bütün gece boyunca.

Neyse geçelim bu kısmı .... KALDI 15 SAAT Uefa listesine.
ismi geçen büyük topcularla cok yakındık bana kalırsa. son dk tercihlerini değiştirdiler ellerimiz boş kaldı.
2 secenek var biri bahsettiği %1 lik de olsa kilit bir adam gelecek son dakika.
diğeri ise erden basganın satrancı boka sardı.

insallah 1.dir. hem cl hem lig için yetmez bu kadro. devre arasına bile gitmez. toreira'ya birsey olsa geçmişler olsun.

Vecino'dan vazgeçmek beni rahatlatmadi. Vecino'yu 11'e uygun bulup kamyonla para dökmek isteyenler bu kafa yapısını değiştirecek mi? Geldiklerinden beri bir çok transfer hatası yaptılar. Veteran takım kurmakta sıkıntı görmediler. Orta saha pert oldu, idrak edemediler. 6 aylık pili olan adamlara yıllarca sözleşme bağladılar
Hala anlamak istemiyorlar. Futbol atletizm gerektiriyor. Sert, hızlı, çalışkan, genç adam lazım orta sahaya. Berkan'ı yolla, Kerem'i al, Midtsjo yu yolla, vecino'yu al. Bakambu'ya emekli maaşı bağla. Daha yeni getirdigimiz 3 adam ne verecek, ne zaman katkı verecek bilmiyoruz. Bunlar hala çöp toplama derdinde. Çöp istemiyoruz kardeşim. Ya 11'e banko adam alın, ya ilerde 11'e monte edecegimiz gençlerden alın. Formdan düşenler de yedeğe düşer zaten. Transfer 11 odaklı yapın. Nefret ettim, illallah ettim Galatasaray yöneticilerinin 20 kusur senedir yedek oyuncu transfer etme merakından.

Üst Alt