Vedat Muriqi Lazio'da - Sayfa 17 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Elif'e şaşırmıyorum, o paraları edecek oyuncu değildi zaten de Muriqi'ten hala çok emin değilim. Lige mi ayak uyduramadı, takıma mı yoksa gerçekten biz mi abarttık bilemiyorum.

eğer Pazar günkü oyunu oynamak istiyorsak daha değişik bir Forvet lazım...gezgin ve oyun kurabilen...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Böyle olacağı çok belliydi.

Kışın Fener aynı bizim Badou da olduğu gibi kiralarsa şaşırmayın.

sent via GSC
Süper Lig'den büyük paraya giden oyuncularin cogu hep hülle yoluyla satilmistir bence. Stoke City bu Ndiaye'yi 3-4dür bedavadan biraz pahaliya kiraliyor. Elif Elmas desen top oynamiyor. Vedat sürekli sakat. Cenk Tosun gittiginden beri top oynamadi.

Süper Lig'den büyük paraya giden oyuncularin cogu hep hülle yoluyla satilmistir bence. Stoke City bu Ndiaye'yi 3-4dür bedavadan biraz pahaliya kiraliyor. Elif Elmas desen top oynamiyor. Vedat sürekli sakat. Cenk Tosun gittiginden beri top oynamadi.

Badou ve cenkte hülle olduğunu düşünmüyorum.. Cenkin performansı çok iyiydi ve surekiligi vardı bir de bjk adam satışı konusunda en becerikli takım.. badou da bize gelmeden premier ligle anılıyordu zaten

Badou ve cenkte hülle olduğunu düşünmüyorum.. Cenkin performansı çok iyiydi ve surekiligi vardı bir de bjk adam satışı konusunda en becerikli takım.. badou da bize gelmeden premier ligle anılıyordu zaten
Allah bereket versin. Ndiaye'yi bir keriz bulup okuttuk. O Stoke sonra düstü ve bir daha cikamadi. Cok maliyetli transfer yapmisti Stoke o aralar. Hic birinden bir sey elde edemediler.

Ya ben daha en basinda "italyan stoperlerin vedati kucaklarindan indirmeyecegini, sevip okşayacaklarini ben goruyorum italyanlar mi goremeyecek, tamamen şike transferi" dedigimde bidi bidi konusanlar vardi.

Okadar bariz şike ki bu ayrık diş vedat da elif denen obur kazma da !Bu 2 sine guya 40 milyon euro odediler! Koç ali bunlar icin en az 50 milyon odemediyse veya 50 milyonluk euroluk sponsorluk vs katki yapmadiysa lazioya , napoliye ben bisey bilmiyorum.

Üst Alt