Vedat Muriqi Lazio'da - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
O bizim yönetimin beceriksizliği , oyuncu satmayi becermiyoruz. Diagne Maicon Gomis vs

Verstuurd vanaf mijn Redmi Note 9 Pro met Tapatalk
Gomis de maicon da o rakamlara gidecek adam değildi.

Gomisi o rakama satmak yerine istediği parayı versek ne diagne ne de falcao kazıkları girmemiş olacaktı. tabi mitroglunu da unutmamak lzm.

Bu transferi bizim yönetime nasıl getirdiniz anlamıyorum gomis e 18 verdilerde bizmi 6 ya sattık yada maicon un başka talipleri vardıda bizmi ucuz bıraktık mal kendisini satar . Demekki vedat muriqi arkadaşımızda ligimizde üst düzey oynayıp daha 26 yaşında gelişime açık yaşında iyi paraya gidiyor .

Gecen fenerli bi arkadas Elmas’in sozlesmesini uzatigini diyordu.. o Elmas’ta 18e gitmisti ve kOC birseyler yapmistir demistim ama sozlesme uzatmasi kafa karistirmiyor degil

Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Hayırlı olsun. Rakam normal. Vedat’ın Fener’den ayrılması iyi oldu. İyi topçuydu. 18 milyon Euro Fener’in yıllık faiz borcunun ancak üçte birini öder. Bir sürü çöpü de kadroya doldurdular zaten.

Galatasaray için her şey iyi gidiyor da Fatih Terim Belhanda Feghouli üçlüsünden çekiniyorum.

Vizyon reiste ne para varmış arkadaş vere vere bitiremedi. Bunun ailesi felan dur artık napıyosun anasını ağlattın servetin felan demiyor mu acaba?

Bu kazma herifi bizle adı geçtiğinde de istememiştim, kesinlikle sıradan bir futbolcu olduğunu düşünüyorum , bu paralar nasıl veriliyor anlamak güç. Uluslararası alanda tek başarılı maçı İngiltere maçı sanırım ne UEFA ne CL maçına çıkmışlığı yok. Koç'un katakulli sevdasını düşünürsek bit yeniği aramak normal.

Üst Alt