GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 14 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Vermişlerdir bu maaşı da bonservisi de. Geçen sezon donka 2 milyon euro verildikten sonra hiçbir rakama şaşırmam artık. Donk iyi oynamış kötü oynamış değil mesele piyasasından fazla parayı vermeyi kabul etmek.Donkun maaşında komisyon var dedim hatta komisyonu yiyenler terim ve ekibi dedim linçe uğradım forumda. Yine umrumda değil kimsenin tepkisi imparator mimparator ama parayı çok seviyor işte. Murigi için 1- 1.3 milyon euro dan fazla verilen her para komisyondur yiyenin boğazında kalsın.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Geçen sene Donk’un maaşı 1,5 tan 1,8 e çıkarıldı.. şampiyonlukta kilit rol oynamış bir oyuncuya %20 zam yapıldı diye bu iftiraları yazmak ne kadar iyi niyetli?

Geçen sene Donk’un maaşı 1,5 tan 1,8 e çıkarıldı.. şampiyonlukta kilit rol oynamış bir oyuncuya %20 zam yapıldı diye bu iftiraları yazmak ne kadar iyi niyetli?
Tamam hocam siz haklısınız çok normal elbet. Murigi de Rize de 500 kazanırken bizde 2 alır 4 katı o da normal. Kimse komisyon yemez ah bu ben yok muyum çok kötü niyetli bir adamım. Terim paradan nefret eder bizden 3 milyon euro alır halbuki başka takımlarda çok rahat yılda 6-7 milyon alırdı. Neyse kusura bakmayın hepsi benim içi fesat bir adam olmamdan kaynaklıydı.

SM-C5010 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

“Lütfen transfer haberlerine temkinli yaklaşalım. Muhakkak ki herkesin gönlünde bir aslan yatıyor ama bilesiniz ki, burada Galatasaray'ın bugünü için, önümüzdeki sezonu için ve bundan sonraki sezonları için hem teknik, hem ekonomik, hem de idari olarak en iyisini yapmaya çalışan bir grup var. Başkanından yöneticisine, profesyonel arkadaşlarımızdan biz teknik heyete kadar. Lütfen itibar etmeyin, zaman zaman bizim vereceğimiz bilgilere sabırla yaklaşın."
Fatih Terim

Banega gibi bi dünya starını 5 milyona alabilirken bu anadolu topçusuna neredeyse aynı parayı veriyoruz.Başka sözüm yok.

Afbeeldingsresultaat voor sen gelme ulan ayı gif

Bu sezonun takımımız adına kırılma maçı olan Rize deplasmanını izlerken Diagne'den utandığımi, Vedat'a imrendigimi çok net hatırlıyorum.

Haa macin sonlarinda Diagne biri penaltıdan olmak üzere 2 gol atarak maçın adamı oldu ama kendisinin saha içi/saha dışı nasıl bir topçu olduğunu biliyoruz.

Vedat bence kesinlikle Diagne'den kat kat daha iyi topçu. Katkı almama ihtimalimiz yok. Instagramda kekoluk yapan apaciden, pres yapan, kıymet bilen mis gibi Balkan topcuya.

Bir de ciddi şekilde türk statüsünde oynaması durumu var ki o da olursa mükemmel olur.

Hoca yine turnayı gözünden vuruyor. 2. Elmander olma ihtimali var çok net.

Tek bir soru işareti, maliyet konusu. Bu transfer ile ilgili son yorumu rakamlar netleşince yazmak lazım.

Bundan yaklaşık 1 ay kadar önce adı FB ile anildiginda da onlar için de gayet iyi bir transfer yazmıştım. Şey olmasın yani.

Rize maçında adam nerdeyse her topu indirdi pas verdi top tuttu çalıştı. Yürekli ve fizikli oyuncu.ayrica tüm bizim defansı yaptırıp köşeye topu bıraktı. Daha ne arıyoruz anlamıyorum

Elimizdeki adamda fizik var güç yok, heybela gibi yürek yok. Çalışma hiç yok takım oyunu yok ceza saha içinde ancak etkili oyunda yok
Bu muricin yanına bir hızlı bitirici alınırsa çok iyi olur tabiki eğer haber dogruysa

Üst Alt