GSC Scout - # Vedat Muriqi - Sayfa 30 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yav oturayım Vedat'ına da, Muric'ine de. Falcao-Andone hücum rotasyonuna sahip takımın taraftarı olarak Vedat'ın performansına hayıflanacak değiliz. Ben herifin bugünkü performansında değilim, zira kağıt üzerinde bu herifin verdiğinden azını vermeyecek 2 oyuncuya sahibiz. Sıkıntı şu ki oyunculardan bir tanesi büyük ihtimal kariyerinin son transferini yaptı (omuzlarda emekli olur inşallah), diğeri de bizim oyuncumuz bile değil. Bu heriflerse öyle böyle 3'e 5'e bir herif bulup Elif gibi yine misli karla satacak yatırım yaptılar, hem de bizim osura osura verebileceğimiz paraya. Yoksa bana ne Vedat'tan? Bizim artık bu Afrika coğrafyasından biraz uzaklaşıp Balkanlara akmamız lazım bence. Bugün Vedat kadar sol açık Celina'yı da çok beğendim, o da Swansea'de oynuyormuş.

Vedat iyi topçu çıplak gözlede izledim. Ama vizyon bambaşka birşey mesala vedat hedefi ilk 10 için olan takımlar için iyi oynar 10 15 de atar ama büyük takımlarda oynayamaz iddda ediyorum. Fb de başarılı olup büyük bir takıma gidince anlarsınız demek istediğimi.l

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rize sene sonu Kuveyke'yi satar EPL'ye felan sonra bu arkadaşı alır.Bizde 1-2 sene sonra 6-7 milyon avroya almaya çalışırız

2016 tarihli

Sırf bok atılacak ya iyi olan meziyetlerine bile laf ediliyor

Tamam belki yine tutmaz.Orası ayrı konu,yabancı ligden topçu alınca da tutacak diye bir kaide yok.Transfer biraz şans işidir

Gelelim asıl meseleye ayağında top tutamaz,kapalı savunmalara karşı bir şey yapamaz denilen adam çok değil bir kaç ay önce skoru yakaladığımız geriye yaslandığımız bir maçta bütün savunmamızın içinden geçti

Herhalde o maçı kaçırdınız çünkü yakinen tanıklık etmiştik

Gelsin diye demiyorum ama pivot forvet dediğin adam bunun gibi olur.Top indirir,oyuna katkı eder.Gol atmasaydı bile 2-3 tane arkadaşlarına güzel top bıraktı

Bizim Diagne top sürmeyi geçtik,kafa topuyla top indiremiyor.Burak bile daha iyiydi bu konuda ne diyeceğimi bilemiyorum

By tespit

Bütün transferleri kiralık ve bonservissiz yaptık. Velev ki Abdürrahim buna 4 milyon verip alabilseydi. Ffp'den başımız derde girmiş olacaktı.

Öncelikle bu ffp kıskacında çakne transfer edilmemeliydi. Kulüp büyük zarara uğratıldı bilinçsizce. O hata olmasaydı Müriçi de alırdı, Türüçü de, üste para artardı bile.

Bu açıdan bakınca ffp bize ceza değil ödül vallahi. Ffp olmasa kulübü batırırdı transfere karar verenler. Neyse ki çakne ile o limiti doldurdular.

şu millet olarak abartma huyumuz yok mu hakikatten üst noktalarda yaşıyoruz ya. bir adam bir maç izlenip hemen çöp, diğer maç izlenip 30m euro edebiliyor bizim milletin gözünde. vedata gelirsek, bizim için iyi bir yedekten öteye geçecek oyuncu değil. ha kötü oyuncu mu hayır, ama üst seviye takımların golcüsü olamaz vedat. fenerbahçe için iyi bir tercih ama bizim için daha fazlası lazımdı. yedekliği değil, daha ufak hedefleri olan bir takımda ilk 11 oynamayı seçti, saygı duymak lazım.

Üst Alt