# Veli Kavlak - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Veli Kavlak

Cevap: # Veli Kavlak

Avusturya'da yasayan bir arkadasimin anlattigina gore;

Sol forvet degil, Selcuk Inan veya Nuri gibi orta alanda alan daraltan-top yapan adam konumunda oynuyomus. Yalniz biraz kopuk oynadigindanda bahsetti. Avusturya liginin zaten dusuk olan temposunda kopuk oynuyosa eger yarin oburgun ligi biraktim, Avrupa liglerinde ne yapar nasil oynar onu dusunmek gerek sayet dedigi gibiyse.

Avusturya'da yasayan bir arkadasimin anlattigina gore;

Sol forvet degil, Selcuk Inan veya Nuri gibi orta alanda alan daraltan-top yapan adam konumunda oynuyomus. Yalniz biraz kopuk oynadigindanda bahsetti. Avusturya liginin zaten dusuk olan temposunda kopuk oynuyosa eger yarin oburgun ligi biraktim, Avrupa liglerinde ne yapar nasil oynar onu dusunmek gerek sayet dedigi gibiyse.

Veli zaten özellikle Avrupa'da Hamburg, Celtic maçlarında gösterdiği performanslarla adından söz ettirmeye başladı. Kopuk kopuktan kastın tam olarak ne bilmiyorum ama Veli terinin son damlasına kadar mücadele eden, formayı asla terletmeden srtından çıkarmıycak mücadeleci bir oyuncu aynı zamanda.

Volkan Sen'in bir alt versiyonu..

Volkan Şen'le alakası yok. Volkan'ın stil olarak benzediği oyuncular Keita'dır, Serdar Özkan'dır.

Veli'yi ise illa birine benzetmek gerekirse Tğükiye Ligi'nden Sezer Öztürk derim ben.

Veli'yi ortada oynatırız. Sol kanat için alınacağını zannetmiyorum, zaten 4-3-3'ün kanatlarında tam verim sağlayamayız.

Üst Alt