Veysel Sarı: "Yabancı sınırlaması getirilmeli" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
genelde brezilyalı ve siyahi oyuncular geldi yabancı olarak

antrenman ya da maç sonunda duş alırken komplekse girdikleri için mi acaba bunca tepki

Yahu bu röportajları yapan muhabirler neden şu soruyu sormuyor, Yabancılar sizin neden önünüzü kesiyor?

Tek soru, ben yabancı sınırı gelsin diyenlerin bu soruya cevap vermesi gerektiğini düşünüyorum.

ml1vK9.jpg

futbolculara iq test sınırlaması getirilse hem gereksiz topçu sayısı azalır hem de ligimizin kalitesi muazzam artardı.

Klasik yeteneksiz Türk futbolcu lafları. Kendilerinden bir halt olmayacağını çok iyi bildikleri için tek çareyi yabancı sınırı olarak görüyor bunun gibi herifler. Tek amaçları yabancı sınırıyla büyük kulüplere kapağı atıp bol bol yatmak. Biraz Cenk Tosun'u, Cengiz'i örnek alın.

gssözlük'te köstebek olduğunu söylemişti quakerboy bu arkadaşın. yediği kaba pisleyen herifleri ciddiye almayın beyler.

Bunları söylerken hiç mi kendi takımlarındaki yabancı oyunculardan utanmıyorlar anlamıyorum. İnsan saygısından susar en azından.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt