(VİDEO) Yok artık Ronaldo! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

(VİDEO) Yok artık Ronaldo!

Cevap: (VİDEO) Yok artık Ronaldo!

Benim icin dünyanin en büyük futbolcusu.Madrid gibi toplama bir takimda bile sadece kendi cabasiyla her mac yardiriyor.Takimda pas yapabilecegi iki adam var,özil ve di maria.

Adamda messide hicbir zaman olamayacak,hiz,iki ayaklada bazuka gibi sut ve karizma fazlasiyla mevcut.Birisi cok güzel yazmis,messiyi madrid e,ronaldoyuda barca ya koyup kiyaslamak gerek.

Messi Ronaldo olmasın iş. Messi süpersonik topçu fakat Ronaldo şuan evrenin en komplike topçusu. 2'si de harika topçu sonuç olarak.

Ronaldo asla bir Messi olamaz. Messi basit ve akıllı oynar. Ronaldo ise çok fazla topu ayağında gereksiz tuttuğu anlar olur. Ronaldo kötü demiyorum. Ama Messi apayrı bir yetenek. La Liga'nın şampiyonu bence Real Madrid'dir. Çünkü ben Barcelona'yı çok ayrı bir alanda değerlendiriyorum. Bunun bir tarifi yok.

Ronaldo asla bir Messi olamaz. Messi basit ve akıllı oynar. Ronaldo ise çok fazla topu ayağında gereksiz tuttuğu anlar olur. Ronaldo kötü demiyorum. Ama Messi apayrı bir yetenek. La Liga'nın şampiyonu bence Real Madrid'dir. Çünkü ben Barcelona'yı çok ayrı bir alanda değerlendiriyorum. Bunun bir tarifi yok.

simdi bu konuda ronaldo-messi kiyaslamasini yapmanin ne manasi var anlamiyorum.Burda konusulmasi gerekn ronaldonun yapmis oldugu hareket

adam kendini gelistiriyor beyler...helal olsun valla...

bizim türk futbolculari gs, fb, bjk ya gidince oturma organlari kalkiyor ilerleme degil gerileme oluyor...c.ronaldo antrenmandan sonra saatlerce sut antrenmani vs yapiyormus...calismadan azimli olmadan bazi seyler ele gecirilmiyor demekki...

messi-drogba-ronaldo 3'lüsü bir araya gelse nasil olurdu acaba :D

sonuç olarak barcelona dahil her takım bugün ronaldoyu istermisin sorusuna evet der. aynı şey messi için de geçerli. ikiside seyir zevkini üst düzeye çıkaran oyuncular.

bence burada konuşulması gereken ronaldo'nun yaptığı ve dünyada bir elin parmağını geçemeyecek kadar adamın yapabileceği bu harekettir.

sonuç olarak barcelona dahil her takım bugün ronaldoyu istermisin sorusuna evet der. aynı şey messi için de geçerli. ikiside seyir zevkini üst düzeye çıkaran oyuncular.

bence burada konuşulması gereken ronaldo'nun yaptığı ve dünyada bir elin parmağını geçemeyecek kadar adamın yapabileceği bu harekettir.

Ronaldonun yapamayacagi hareketleri yapabilecek amatörlerde var ne yani onlar Ronaldo'dan dahami iyi futbolcu?

Burada yapılan bazı yorumları ve karşılaştırmaları görünce bu adam övmek istesem bile övesim gelmiyor. Biri çıkar Messi haz vermiyor der, biri çıkar kapak olsun der. Kardeşim futbol keyif vermek için izlenen bir şey, neden olayı bu kadar derinleştirdiniz anlamadım. Hadi arada sırada takışıyoruz ama tadında bırakmak lazım. Bu konuyla alakasız dahi olsa olaya Barcelona'yı, Messi'yi dahil ediyorsunuz. Biraz daha güncel tutulursa başlık; eminim Franco ve Katalunya meselesi, 1970'lerin total futbolu ve Real Madrid'in kazandığı kupa sayısı da tartışmaya ortak olacak, adım gibi eminim. :D

Ofsayt olmasa da gole gitse müthiş olurdu :) Yine de şık bir görüntü olmuş.

Bu arada şuan Messi'nin dünyanın en iyisi olduğu Barcelona-Real Madrid kapışması yüzünden kimileri tarafından kabul edilmediği gibi gene kimileri Sırf Barça ve Messi hayranlığı yüzünden Ronaldo'yu beğenmiyor. İkisi de müthiş futbolcu, birini yüceltmek için diğeriyle dalga geçmeye veya beğenmemeye gerek yok. Madrid'e daha fazla sempati duyuyorum hatta Barcelona'yı sevmiyorum ama Messi, Ronaldodan bir adım önde bence.

Ronaldo hayrani degilim de, Ronaldo gercekten saygi duyulacak adam(bazi tavirlari disinda). Bu adamdan dogal yetenek olarak üstün olan bir cok oyuncu var, ama müthis bir profesyonel oldugu icin suan dünyanin en iyi iki futbolcusundan biri.

Yahu sırf Madrid ve Ronaldo anti-patisinden dolayı yazılan yorumlara şaşıyorum.

Şu hareketi bizde Arda, Pino, Kewell, Stancu, Kazım vs. yapsa,

Helal olsun, nefis hareketti, büyüksün Arda, büyüksün Pino, yaşasın Stancu gibi yorumlar yapılırdı.

Üst Alt