Villarreal / Hırvatistan Milli Takımı | 2018-2019 Sezonu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Villarreal / Hırvatistan Milli Takımı | 2018-2019 Sezonu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Man. City | Citizens | 2016-2017 Sezonu

Sezona kupa ile basladik.. Super moralle lige baslayacagiz. Ilk macimiz Chelsea ile..

Sampiyonlar liginde gruplar belli oldu. H grubundayim.. Galatasaray da zor gruba dusmus..

4-1 onde iken 4-4 berabere kalmayi nasil becerdik hayret !

Sampiyonlar ligi gruplarina farkli galibiyetle basladik.

Sezon baslangicindan bu yana 24 mactir kaybetmiyorum sadece 2 beraberligim var.. Surekli kazanmak da sıkıyor adamı

evet ben bıraktım şu sıralar o sebeple..

yeni kariyete başla zaten bayagı ilerlemişsin

O zaman muhabir gibi sorayım; Sayın Deniz, bir gün Türkiye'de bir takım çalıştırmayı düşünür müsünüz? Türk Milli Takımından teklif aldınız mı?

O zaman muhabir gibi sorayım; Sayın Deniz, bir gün Türkiye'de bir takım çalıştırmayı düşünür müsünüz? Türk Milli Takımından teklif aldınız mı?

Turkiyede calismayi dusunmuyorum..

Milli takimlardan sadece Guney amerikadan bazi teklifler aldim ama reddettim.. Avrupadan bir milli takimi calistirmak isterim :)

Mesutu kattik kadromuza

Son macta fakli kazandik.. Cavani sov yapiyor.. Ust uste 2 maglubiyetten sonra guzel toparladik

Son maclarda biraz zorlanmaya basladik. Geriye dusup cevirdik hep..Gerci son maclarda rakipler de guclu

Hem tottenhamda hem city kariyerlerimde bircok kez karsilastigim arsenal maclari hep boyle bol gollu bitti

ingiltere community shieldden sonra ingiltere lig kupasini da kazandik.2 de 2.. Sirada fa cup,lig samp. ve samp. ligi var. Lig ve fa cupi aliriz da sampiyonlar ligi biraz zor gibi..

Deste deste atıyorsun da deste deste de yiyorsun böyle olmaz buna bir çare bul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt