# Vincent Kompany - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Vincent Kompany

Cevap: # Vincent Kompany

Yarın edinilen duyumlara göre diyerek bütün kolpa medya bu haberi verir artık.

Hughes devam etseydi şansımız daha yüksek olurdu ama şu anda Mancini'nin Kompany'e bakış açısı çok önemli.İlk 11 garantisi almazsa seçeneklerini değerlendirir yoksa İngiltere dışına çıkacağını düşünmüyorum.

Youtube'daki video yorumlarına bakıyorum adamlar "Nolur Barca'ya gel" falan yazmışlar.Katalanlar gerçekten talip olduysa ve taraftarları bu derece istiyorlarsa bu işin olacağı varsa da olmaz

ekşi sözlükte "tek ihtimali olan insanların hikayesi" nickli biri yazdı. sene başında bi çok transferi önceden bildiği için bu duyumu da heyecan yarattı insanlarda.

Ne zaman yazdı renktaş? Ben ona güvenirim valla deyipte olmayan hiç transferi yok heralde, bende ekşi açılmıyorda şu an ne yazdmış peki tam olarak acaba?

insallah gelir ya

tam aradimiz adam iste bu

bizim systemimize uyacak dört dörtlük birisiiii

INSALLAH GELIIRR

kardeşim bırakalım yüksek bonservisli oyuncu alma sevdasını, kompany kompany olmadan önce bulmak meharet gerisi fasa fiso yada fosssssssssss... yada neydi o kardeşlerin blogu hani devamlı transfer haberi ,imza mimza patlatıyorlardı işte o ...

Üst Alt