VIP devir: 125 milyon dolar/ T.T Arena - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

VIP devir: 125 milyon dolar/ T.T Arena

Cevap: VIP devir: 125 milyon dolar/ T.T Arena

125 milyon dolar sadece değeri sanırım. Parayı bir cebimizden alıp diğer cebimize koymuşuz gibi bir şey anladım ben. Değerlendirmeyi Deniz Yatırım yapmış, satın alanlar onlar değil.

Galatasaray Spor Kulübü Derneği locaların satış hakkını Galatasaray Sportif A.Ş'ye devretmiş.

Yine de anlayan biri açıklarsa daha iyi olur tabi.

125 milyon dolar sadece değeri sanırım. Parayı bir cebimizden alıp diğer cebimize koymuşuz gibi bir şey anladım ben. Değerlendirmeyi Deniz Yatırım yapmış, satın alanlar onlar değil.

Yine de anlayan biri açıklarsa daha iyi olur tabi.

Localarin tamami degil sadece 3 bolumun degerlendirmesi yapilmis 218 milyon tl gibi bir rakam cikmis. Suan olan sey Stadda intifa hakki bulunan Galatasaray Dernegi, Galatasaray sportif a.s ye stadin 3 bolumunu devretmis. Muhtemelen satilmasi icin zaten yaziyor.

Bence bu fiyat bellirleme Fenere kapak olması için yapılmış olabilir , Sadece 3 bölüm locamız 125 milyon $ tarzında :)

Değerleme, kredi karşılığı taşınmazları rehin vermemek için yapılmıştır. Bunun yerine gelir gösterilerek kredi çekecek olabiliriz.

157 Locanın Sadece Batı Tribundekileri devretmişiz. Batı Loca Sayısı 50.(Net ogrendigimde düzeltmeyle yazarım)

Ayrıca pazarlama hakkı Denizbanka devredildi yazıyor. Bence mutlaka +para alınacaktır.

Örnek :

GS A.Ş. ev sahibi. Denizbank kiracı. Bize 5 Senelik kirayı nakit veriyor.

başkanın sadece bu konularadaki tecrübesine güveniyorum. Başkanın ilk hedefi bu zaten 3 yıl sonunda mali ve uefa kriterleri açısından sıkıntı yaşatmamak.

Umarım en verimli en karlı şekilde amacına ulaşır. Başkan bir enkaz aldı kolay değil

UEFA kriterlerine uyum sağlanması için ya Riva'yı satacaktık ya da böyle bi çözüm bulunacaktı.Riva'nın 2-3 sene sonra değerini ikiye katlayacağını düşünürsek mantıklı olan yapılmış.

bu uefa kriterlerinede tek uymayan klup bizmiyiz ne klupler var. herşeyi bu kritere bağlamakta yeni moda

Üst Alt