Viski mi Şarap mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Viski mi Şarap mı?

En iyisi dogal yollardan bol bol tavuk, balik ve yumurta beyazi yemek... Gereken butun proteinler bunda mevcut... Senin dediklerini ben yaptim, saclarim dokulmeye basladi, sirtimda tug buyumeye basladi vesaire... Yerinde olsam dedigim gibi dogal yollardan yukarida belirttigim seyleri bol bol tuketmek (gunluk ya balik ya tavuk ve yumurta beyazi, alkol felanda kullanma). :hat:

Kendinle barışık olman ve vücut geliştirme olayına hiç girmemen en mantıklısı.

Ha yok illa kas yapma derdin varsa sabırlı olacaksın bıkmayacaksın, fizik yapına göre 2-3 yılını bile alabilir çünkü. Protein tozu tabiki zararlı ama kaliteli bir ürün kullanırsan ve aşırı uzun süre tüketmezsen problem olmaz, paraya kıyacaksın saçma sapan ucuz ürünler kullanmayacaksın. Yeme içme alışkanlığını keskin bir şekilde değiştirme niyetindeysen mutlaka bir uzmana görün, şakaya gelmez bu işler hık der gidersin mazallah.

Cevabım tabiki nohut bu arada. :D

Daha dün akşam yedim yanında acı taze turşu biberi ve bir soğan salatası offf

e5d9bb79d6b450881bbf9a156ec99d83.jpg

Envoyé de mon iPhone SE en utilisant Tapatalk

Ha yok illa kas yapma derdin varsa sabırlı olacaksın bıkmayacaksın, fizik yapına göre 2-3 yılını bile alabilir çünkü. Protein tozu tabiki zararlı ama kaliteli bir ürün kullanırsan ve aşırı uzun süre tüketmezsen problem olmaz, paraya kıyacaksın saçma sapan ucuz ürünler kullanmayacaksın. Yeme içme alışkanlığını keskin bir şekilde değiştirme niyetindeysen mutlaka bir uzmana görün, şakaya gelmez bu işler hık der gidersin mazallah.

yemekten anlayan bir dost. :ka21:

Yapmasını bilen yaparsa en iyisi taze fasulye bence.Tabi kaliteli fasulye olması lazım.Kuru fasulye ve nohutun pişerken fazla pişmesi durumunda hiç hoş bir tablo oluşmadığı malum.O yüzden öncelik taze fasulye

Kahvaltida piyize baslayan adamsın ustat,bu postunu samimi bulmam mumkun degil.

Hayatımda 1 defa güzel bir kuru yedim baska da o tadı alamadım annemin yaptıkları dahi.

İlkokulda arkadasın ananesinin yaptığı bir kuru. yanında cacık of ki ne of üzerinden 15 sene geçti hala dün gibi aklımda o tablo.

Üst Alt