Voleybol Maç Başlığı ve Sohbet Konusu - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Voleybol Maç Başlığı ve Sohbet Konusu

Yok diyince düzelteyim dedim. Bundan sonra zaten bu gençler oynayacak.

Ayrıca organizasyon Dünya Grand Prix sanırım. Oldukça önemsenmeyen bir yarışma. Aynı takımları Dünya Şampiyona'larında yenemiyoruz pek. Klasik Türkiye.

Hayır üstat eksik bilgi Dünya Grand Prix'si lağvedildi...Dünya Ligi ve Dünya Grand Prix'i birleştirildi hem kadınlarda hem de erkeklerde...Bu sene ilk defa düzenleniyor bu organizasyon ve tüm yaz boyunca sürüyor...Şu an Olimpiyatlardan sonraki en önemli organizasyon hem kadınlarda hem de erkeklerde zaten bundan ötürü herkes tam kadro bir tek biz süprizli kadroyla çıktık...Bunlar yeni gelişmeler yani artık yaz sezonunda milli takımların hedef kupası bu...

Maalesef finalde 3-2 kaybettik ama son 2 ayda ABD ile 3.kez oynayıp 3 maçı da 5.sete taşımak 1 kere yenip 2 kere yenilerek ABD'yi en çok zorlayan takım olmak; Bu süreçte ABD-Çin-Brezilya-Sırbistan-Rusya-Hollanda-İtalya kim varsa çarşafa çevirmek de çok büyük başarı tüm dünyanın ağzı açık kaldı...

belhanda'yi izlemektense bundan sonra voleybol maclarini izlemeye karar verdim

eabf003bccae4937a7b594a1e18fbf25.jpeg

Çanakkale Belediyespor, Polonyanın BKS Bielsko-Biaa takımında forma giyen Dominika Sobolska (26) ile 1 yıllık sözleşme imzaladı.
7231b881-8077-4ed3-aa1e-f7b6c91e3673.png

Yeni sezon için yerlerimizi alalım
3a334978-f10d-4150-b0a1-6bec23f2601f.png

Erkek takımımız sanıyorumki tüm branşlar içinde en düşük bütçeli takımımız olmasına rağmen ligde bütün maçları kazandık şuana kadar. Umarım bir tane smaçör takviyesi yapılırda şampiyonluk görürüz

Türk sporunun lokomotif kulübü Galatasaray ile sigorta sektörünün büyük markası HDI Sigorta, Kadın Voleybol Takımı isim sponsorluk anlaşmasında bir araya geliyor.

Anlaşmanın imza töreni 7 Kasım Çarşamba günü Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke ve HDI Sigorta Genel Müdürü Ahmet Ceyhan Hancıoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirilecek.

Tarih : 7 Kasım Çarşamba

Yer : Türk Telekom Stadyumu

Program: 14.00– 15.00 Kayıt ve Karşılama

15.00 Başlangıç

15.05 Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke’nin konuşması

15.10 HDI Sigorta Genel Müdürü Ahmet Ceyhan Hancıoğlu’nun konuşması

15.15 Soru- Cevap

15.40 Okan Böke ve Ahmet Ceyhan Hancıoğlu tarafından imzaların atılması,

15.45 Fotoğraf Çekimi

16.00 Bitiş

Üst Alt