Haber - Volkan Demirel: "5'li savunma tercih ettim. Sahaya uymadı. Bazen planlar tutmaz" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Volkan Demirel: "5'li savunma tercih ettim. Sahaya uymadı. Bazen planlar tutmaz"

depremden dolayı sonsuz primi var herifin. oynattığı oyun ise çağ dışı ama nedense kimse acıdığı için eleştiremiyor.

unutma , unutturma !!!

55ea7ff4f018fbb8f884002e.jpg

Lige Gs’li teknik direktörler yerleştirmeliyiz derhal.

Bu Fenerbahçe artıkları teknik adamım diye her yere salça edildi.

Selçuk İnan
Hakan Balta
Arda Turan

Bunlar artık başlamalı üst liglerde

depremden dolayı sonsuz primi var herifin. oynattığı oyun ise çağ dışı ama nedense kimse acıdığı için eleştiremiyor.

unutma , unutturma !!!

55ea7ff4f018fbb8f884002e.jpg
Yahu depremden dolayı bunun durumu çok abartildi.sanki bundan başka kimse yardım etmemiş öyle abartmalar.turkiyede her bireyin en az bunun kadar katkısı olmustur.
Bu maçta oyunculara fazla asilmayin gibi söylemler söyleyemez.Bu yüzden sistem .oyuncu değisikligi falan kılıfına uydurdu.
Bu adam bunu yapar kims3 masal anlatmasin.

Yahu depremden dolayı bunun durumu çok abartildi.sanki bundan başka kimse yardım etmemiş öyle abartmalar.turkiyede her bireyin en az bunun kadar katkısı olmustur.
Bu maçta oyunculara fazla asilmayin gibi söylemler söyleyemez.Bu yüzden sistem .oyuncu değisikligi falan kılıfına uydurdu.
Bu adam bunu yapar kims3 masal anlatmasin.
adamın sonuçta fenerbahçe aşığı ve her ne kadar bize muslera vasıtası ile yanlamaya çalışsa da geçmişindeki yediği boklar ortadadır..

çıkıp pişmanım dese dahi bu adamın camiamız nezdinde bir itibarı olmamalı.

Günün sonunda o bir Fenerbahçeli. Bunu unuttuk. Neyse. İş başka aşk başka. Volkan, Fenerbahçeliliğine leke sürmeden, kendine yakışanı yaptı dün. İlahi adalete inandığım için rahatım.

Şike hocayla şikeci takım birleşmiş şikeci voltranı oluştumuşlar. Hatay da volkan kadar pistir. Billong bjk 7-0 falan daha dün gibi

Bu ayı zaten yalı çocuğunun isteği üzerine orada. Hatayspor yıllardır fenerin arka bahçesi. Biz şampiyon olmayalım diye jk'den 7 gol yiyen takım bu. Erden Timur'un konuşması bu şikeci kulüpleri korkutacak kadar etkili olmamış.

Anadolu takımları puan alma ihtimallerini yükseltmek istiyorlarsa bize ve febeye karşı 3lü oynamalılar.

başka türlü bu 2 takımı durdurmak çok çok zor.

Bu seneki derbiler bayağı keyifli olacaktır

Üst Alt