''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''

Cevap: ''Volkan Demirel Arkasıyla Top Kontrol Etti''

Yapar tabi Volkan. Adam ne maç çıkardı ne toplar çıkardı hele Keita'nın füzesinde eli uzadı. Sen böyle oynarsan gidip Franco gibi 3. sınıf kaleciye kaleni emanet edersen olacağı bu olur.

aynen volkan karakter olarak belli bir insan insanda değil bildiğiniz ayı asıl bizim takıma hesap sormak lazım o hareketi yediriyolarsa kendilerine birşey diyemem.

sonucta volkan insan degil yapar böyle seyleri önemli olan ona insan oldugunu hatirlatip hizaya getirmek.ama bizim ruhsuzlar ile olmuyo iste

Suç Volkan Demirel'den çok Volkan Demirele o pozisyonda saldırmayan ruhsuz topluluğunda...

İnsanda biraz onur gurur olur ya 3.ligde,amatör kümede yapacak bu hareketi kaleci silahlar,bıçaklar konuşur o maçta...

bir an düşündüm de bizim topçular yenilgiyi o kadar kolay hazmettilerki maç sonrası hakeme tek itiraz olmadı halbuki hakem net penaltılarımızı çalmadı avantajlarımızı oynatmadı vs... volkanda bunları görüyor sonuçta ...

Helal olsun ben olsam daha beterini yapardım. Bizimkilerin suratına tükürse yarabbi şükür diceklerdi o kadar laçka çıkmışlar maça.

Yapana değil yaptırana bakacaksın. Adamlar geldiler yendiler dalgalarını geçtiler gittiler. 1 değil 2 değil 3 değil yahu kaç senedir böyle bu iş.

Bu hareketi yaptırıcak kadar rahat top kontrol ettiren futbolcular rahatsız olmuyorsa ben hiç rahatsız olmam.

bir an düşündüm de bizim topçular yenilgiyi o kadar kolay hazmettilerki maç sonrası hakeme tek itiraz olmadı halbuki hakem net penaltılarımızı çalmadı avantajlarımızı oynatmadı vs... volkanda bunları görüyor sonuçta ...

bu ne laubalilik ve vurdumduymazlık bende anlamadım..

Yav gidin bir hakeme itiraz edin birşeyler yapın Volkana sataşın yani hayatımda bu kadar pasif bir Galatasaray ilk defa görüyorum

Ben futbolcu olsam ve ezeli rakibimiz sürekli yenebiliyor olsak makaranın Allah'ını yapardım bu bir şey değil. Bunu eleştirenler hala 1996 senesindeki Kadıköy'e dikilen bayrakla gururlanabiliyor. Ya onu da eleştireceksin ya da buna ses çıkartmayacaksın ki bu onun yanında hiçbir şey..

Amaç galeyana getirip sahamızı kapattırmaktı amacına ulaşmaması da önemli bi yerde.

Galatasaray Futbol takımı oyuncuları birazcık onurunuz,haysiyetiniz,gururunuz ve ruhunuz varsa eğer camianızla bu şekilde dalga geçtirttiğiniz bu adama inat geri kalan maçlarda kıçınız yarılana kadar mücadele eder bu yaptığı hareketi ona yedirirsiniz.Şampiyon oluruz olmayız orasını Allah bilir.Yok yine aynı tavırlarla maçlara çıkıp böyle devam edecekseniz yine haysiyetli olun ve sene sonunda yönetimin karşısına gidip formalarınızı iade edin biz bu formayı haketmiyoruz diye.Bir son sözde bu forumda çıkıp Kral Hakan Şükür'e laf atanlara söyleyeyim.Adamın karakterine,söylediklerine istediğinizi söyleyin ama Kralın bu takıma neler verdiğini dünkü maçı izleyince bir kere daha anladım.Dün sahada kıçını yırtan Sabri dışında bir tane yerli oyuncumuz var mıydı?Kral gitti Galatasaray ruhu bitti.Arda değil 100 tane arda gelse Kralın takıma verdiği kazanma hırsını veremez.2 senedir bu kabak gibi görünüyor artık

"senin tutamadığın topu ben bi yerlerimle tutarım leo" mu demek istedi acaba... terbiyesiz futbolcu ilk önce karakterli olucak....

Galatasaray Futbol takımı oyuncuları birazcık onurunuz,haysiyetiniz,gururunuz ve ruhunuz varsa eğer camianızla bu şekilde dalga geçtirttiğiniz bu adama inat geri kalan maçlarda kıçınız yarılana kadar mücadele eder bu yaptığı hareketi ona yedirirsiniz.Şampiyon oluruz olmayız orasını Allah bilir.Yok yine aynı tavırlarla maçlara çıkıp böyle devam edecekseniz yine haysiyetli olun ve sene sonunda yönetimin karşısına gidip formalarınızı iade edin biz bu formayı haketmiyoruz diye.Bir son sözde bu forumda çıkıp Kral Hakan Şükür'e laf atanlara söyleyeyim.Adamın karakterine,söylediklerine istediğinizi söyleyin ama Kralın bu takıma neler verdiğini dünkü maçı izleyince bir kere daha anladım.Dün sahada kıçını yırtan Sabri dışında bir tane yerli oyuncumuz var mıydı?Kral gitti Galatasaray ruhu bitti.Arda değil 100 tane arda gelse Kralın takıma verdiği kazanma hırsını veremez.2 senedir bu kabak gibi görünüyor artık

IMZA ve nokta. kralin degerini anlamiyan o kadar cok taraftar varki inanilir gibi. arkadasin dedigi gibi, elestirebilirsin krali ama gs ye verdiklerini kimse inkar edemez. fenerbahceyi yendiysek son seneler bu onun sayesinde. o donemki takima bak muthis bir hirs vardi, arda ne yapti SIFIR.

beyniyle iyi kontrol etti topu.yalnız hangi ülkede yaşadığını bilmiyor.bi gün psikopatın teki o topu bi tarafına sokar.

Üst Alt