Volkan Demirel: "Barcelona'dan teklif gelse bile gitmem!" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel: "Barcelona'dan teklif gelse bile gitmem!"

Cevap: Volkan Demirel: "Barcelona'dan Teklif Gelse Gitmem!"

Barcelone yönetimi bu açıklama sonrası ne yapacağını şaşırmış durumda.

Cevap: Volkan Demirel: Barcelona'dan teklif gelse gitmem!

Bana böyle bir teklif gelse bende gitmem :)

Barcelonanın bana transfer teklif etme olasılığı ne ise, Volkan Demirel'ede o. "Hayalperest" kelimesinin okunuşunu bundan sonra "FENERPEREST.." olarak değiştiriyorum..

Ama şaka maka Fenerli oyuncular takımlarına daha çok sahip çıkıyor. Ben bir fenerli yerli futbolcunun çıkıp da hayalim avrupa sözünü duymadım doğrusu ama bizim yerlilere ne zaman mikrofon uzatsan hayalim avrupa ilk sözleri. Servet bile her röportajında hayalim avrupa diyor gerisini siz düşünün.

Ama şaka maka Fenerli oyuncular takımlarına daha çok sahip çıkıyor. Ben bir fenerli yerli futbolcunun çıkıp da hayalim avrupa sözünü duymadım doğrusu ama bizim yerlilere ne zaman mikrofon uzatsan hayalim avrupa ilk sözleri. Servet bile her röportajında hayalim avrupa diyor gerisini siz düşünün.

ağa onlar avrupa nedir bilmiyorlar hayatlarında avrupamı görmüşler allah aşkına :D

Dogru gitmez, sadece Fener gibi bir takim sana okadar para verir.

Teklif Real Betis'ten gelse bile gideceğini biliyoruz. Yapma Volkan yapma, oyuncu değiştirme hakkımız da doldu. Öff. :(

Ok. By... Birinizde aklı başında olsun,adam olsun! Fenerliler seçmece gibi hepsini mantığı,kişiliği aynı bu araştırılmalı bence çok tuhaf...

Barcelona seni top toplamaya çağırırsa tabi gitmessin.

Forum üyelerinin sadece başlığa bakarak yorum yaptığı belli oldu.Ortada haber yok ki sadece volkişin resmi var sizde oturmuş volkan a sallıyorusunuz.:asd:

her gün bu başlığa girip orjinal küfürler yazmak istiyorum sana , beyin yoksunu...

Üst Alt