Volkan Demirel Kadrodan Çıkartıldı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Demirel Kadrodan Çıkartıldı

Cevap: Volkan Demirel Kadrodan Çıkartıldı

Besiktas'da forma sansi bulan Cenk varken, Fenerbahce'nin 3. kalecisi Mert'i cagirmak, yuh artik!

Tolga sakat kale Sinan Bolat'a emanet..

hep ilerde oynamamız gerek azerilerle olan macı yoksa bizim bu defasn hattıyla cok gol yeriz.

Hakan Şükür ,Bülent Korkmaz Alpay ne karakterli insanlarmış demeden geçemiyorum şu şahsiyetsizleri gördükçe .Bülent Kaptan çıkık omuzla Hakan Şükür kırık burunla Alpay kırık parmakla maç tamamladı dün gibi hatırlıyorum .Adamın baldırında problem olabilir şüphesi ile oynamıyor bizde Almanya'yı nasıl yenemedik diye hayıflanıyoruz .Fenerbahçeden tek bir oyuncuyu milli takıma çağıran vatan hainidir bundan sonra benim gözümde.

volkanin yerine yine fb li mert kadroya davet edilmis.oguz cetin is basinda

Sakatlığına pek inanmadım... Zaten ciddi olarak söyleyebilirim ki Fenerliler milli maçta ta oynamıyor. Onlar para ile oynar illaki.. G.gönül'de aynı. Dün rezalet oynadı. Volkan maç sonunda birilerine diklenmiş yine. Valla kaleci bol; Tolga var, Onur var, Sinan var, Cenk var. Olmasan da olur pis herif. Sevmem seni

Sakatlığına inanmadım. G.G'nin de dün, topa değmeyeyim, kendimi riske etmeyeyim çırpınışlarını gördük, keza Selçuk Şahin.

Hamit dün, bazı duygusallıklardan kurtulup takım olmalıyız derken kimleri kast etti acaba?

Yahu bu Sir Oğuz Çetin orada olduğu sürece bu takım hiçbir halt edemez ki..

Mert'e gelene kadar bir dünya kaleci var nedir yani bu Fener yalakalığı. Yeter!

fenerin Mersin'le oynıyacağı maça yetişcekmiş iyiymiş bunlara milli forma alerji yapıyor başka sorunları yok

Bunun sansina kaleye gecen herhangi bir kaleci koftiden bir gol yer yine bir 4 sene bunu izleriz!

Üst Alt