# Volkan Şen - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Volkan Şen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Volkan Şen

Bursaspor’un genç futbolcusu Volkan Şen, sezon başında Galatasaray’dan teklif aldığını söyledi.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Volkan, “Önceliğim Bursaspor. Kulübüm izin verirse 4 büyük takımdan birinde oynamak isterim. Sezon başında Galatasaray’dan teklif almıştım; ama şu anda var mı bilmiyorum. A Milli Takım’a seçilmeyi bekliyordum, ama olmadı. Önümüzdeki dönemde milli takımda yer almak için elimden geleni yapacağım. Uzun vadede Premier Lig ya da La Liga’da oynamak isterim” dedi.

BURSASPOR’UN BÜYÜKLÜĞÜNÜ HERKESE GÖSTERDİK

Haftasonu oynanacak Gaziantep maçını değerlendiren Şen şunları söyledi; Cumartesi günü Gaziantepspor’la yapacağımız maç bizim ligdeki yerimizi belirleyecek O nedenle kazanmamız gerekiyor.

Futbola ilk başladığım da hayalim Bursaspor’da oynamaktı. Bu hayali gerçekleştirdik.

Bursaspor’un şimdiki konumu bizi mutlu ediyor. Bu durum geçici olmamalı, kalıcı olacaktır. Herkes Bursaspor’un ne kadar büyük olduğunu biliyor.

HER İKİ KANATTA DA RAHATLIKLA OYNAYABİLİRİM

Her iki kanatta da oynayabileceğini dile getiren Şen şunları söyledi; Aslında ben futbola forvet arkasında serbest adam pozisyonunda başladım. Merinosspor’da oynarken, sol tarafta oynamaya başladım. Başta, biraz zorlandım, ama sonra alıştım. Sonrasında sağ tarafa geçtim. Tabii solda oynarken daha rahatım ama oynadığım her mevkide başarılı olduğumu düşünüyorum. Nerede görev alırsa görevimi en iyi şekilde yaparım.

İSMİMİN BÜYÜK TAKIMLARLA GEÇMESİ BENİ MUTLU EDİYOR

İsmimim büyük takımlarla anılması beni çok mutlu ediyor. Tam bir motivasyon kaynağı oluyor benim için…

Transferimle ilgili kararı başkanım ve teknik direktörüm verecektir. Ben burada Bursaspor için mücadele ediyorum. İlk etapta burada benden beklentileri yerine getirmek istiyorum. Ama kulübüm izin verirse giderim.

4 BÜYÜK TAKIM ARASINDA AYRIM YAPMIYORUM

Ben büyük takımlar arasında seçim yapmıyorum. Nerede forma giyebileceksem oraya gitmek isterim. 4 büyük takımdan hangisi benim için uygun olacaksa orada oynamak isterim. Benim önceliğim oynayabileceğim takıma gitmek.

SEZON BAŞINDA GALATASARAY’DAN TEKLİF ALDIM

Hedeflerim arasında Avrupa’ya gitmek de var. İngiltere Premier Ligi ya da İspanya’da La Liga’da oynamak istiyorum.

Geçen sezon Galatasaray’dan teklif aldım. Bu sezon yeni bir teklif var mı bilmiyorum. Ama gelirse kulübüm değerlendirir. Hedeflerim arasında A Milli Takım’da da oynamak var. Bu sene seçilmeyi bekliyordum, ama kısmet değilmiş… Önümüzdeki dönemde milli takımda oynamayı bekliyorum.

'G.Saray'dan teklif aldım'

'G.Saray'dan teklif aldım'

Bursaspor’un genç futbolcusu Volkan Şen, sezon başında Galatasaray’dan teklif aldığını söyledi

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Volkan, “Önceliğim Bursaspor. Kulübüm izin verirse 4 büyük takımdan birinde oynamak isterim. Sezon başında Galatasaray’dan teklif almıştım; ama şu anda var mı bilmiyorum. A Milli Takım’a seçilmeyi bekliyordum, ama olmadı. Önümüzdeki dönemde milli takımda yer almak için elimden geleni yapacağım. Uzun vadede Premier Lig ya da La Liga’da oynamak isterim” dedi.

'BURSASPOR’UN BÜYÜKLÜĞÜNÜ HERKESE GÖSTERDİK'

Haftasonu oynanacak Gaziantep maçını değerlendiren Şen şunları söyledi:

Cumartesi günü Gaziantepspor’la yapacağımız maç bizim ligdeki yerimizi belirleyecek O nedenle kazanmamız gerekiyor.

Futbola ilk başladığım da hayalim Bursaspor’da oynamaktı. Bu hayali gerçekleştirdik.

Bursaspor’un şimdiki konumu bizi mutlu ediyor. Bu durum geçici olmamalı, kalıcı olacaktır. Herkes Bursaspor’un ne kadar büyük olduğunu biliyor.

'HER İKİ KANATTA DA RAHATLIKLA OYNAYABİLİRİM'

Her iki kanatta da oynayabileceğini dile getiren Şen şunları söyledi; Aslında ben futbola forvet arkasında serbest adam pozisyonunda başladım. Merinosspor’da oynarken, sol tarafta oynamaya başladım. Başta, biraz zorlandım, ama sonra alıştım. Sonrasında sağ tarafa geçtim. Tabii solda oynarken daha rahatım ama oynadığım her mevkide başarılı olduğumu düşünüyorum. Nerede görev alırsa görevimi en iyi şekilde yaparım.

'İSMİMİN BÜYÜK TAKIMLARLA GEÇMESİ BENİ MUTLU EDİYOR'

İsmimim büyük takımlarla anılması beni çok mutlu ediyor. Tam bir motivasyon kaynağı oluyor benim için…

Transferimle ilgili kararı başkanım ve teknik direktörüm verecektir. Ben burada Bursaspor için mücadele ediyorum. İlk etapta burada benden beklentileri yerine getirmek istiyorum. Ama kulübüm izin verirse giderim.

'4 BÜYÜK TAKIM ARASINDA AYRIM YAPMIYORUM'

Ben büyük takımlar arasında seçim yapmıyorum. Nerede forma giyebileceksem oraya gitmek isterim. 4 büyük takımdan hangisi benim için uygun olacaksa orada oynamak isterim. Benim önceliğim oynayabileceğim takıma gitmek.

'SEZON BAŞINDA GALATASARAY’DAN TEKLİF ALDIM'

Hedeflerim arasında Avrupa’ya gitmek de var. İngiltere Premier Ligi ya da İspanya’da La Liga’da oynamak istiyorum.

Geçen sezon Galatasaray’dan teklif aldım. Bu sezon yeni bir teklif var mı bilmiyorum. Ama gelirse kulübüm değerlendirir. Hedeflerim arasında A Milli Takım’da da oynamak var. Bu sene seçilmeyi bekliyordum, ama kısmet değilmiş… Önümüzdeki dönemde milli takımda oynamayı bekliyorum.

Kaynak

Cevap: 'G.Saray'dan teklif aldım'

Geçen sene bir maçta inanılmaz çalımlar atıp bir gol atmıştı sonra fos çıktı.

Cevap: # Volkan Şen

bu adam iyi futbolcu ama herzaman iyi futbolcular takıma yarar sağlamaz örneğini oluşturur bizde takımdaki huzuru bozar bireyselliğiyle . bizim takım gol atmaktan çok asistçi bir takımdır .

Transfer çalışmalarını gizliden gizliyesürdüren Galatasaray'ın, Bursaspor yönetiminin yıldız oyuncusu Volkan Şen'i kadro dışı bırakmasının ardından hemen harekete geçtiği öğrenildi. Geçtiğimiz sezon sonunda başarılı futbolcuyu ısrarla istemesine rağmen kadrosuna bir türlü katamayan sarı-kırmızılı kulüpte başkan Adnan Polat'ın, yaptığı görüşmeler sonrasında Volkan Şen'i ikna ettiği de gelen haberler arasında.

Sarı-kırmızıya sıcak bakıyor

Başkan Adnan Polat'ın, Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'dan randevu isteyeceği ve birkaç gün içinde Volkan Şen için resmen görüşmelere başlayacağı belirtiliyor. Polat'ın, Volkan Şen'in borservis pazarlığında teknik direktör Frank Rijkaard ile bir türlü yıldızı barışmayan Servet Çetin'i de Timsahlar'a önereceği ifade ediliyor. Geçen sezon da sarı-kırmızılı renklerle ismi anılan Volkan Şen'in Galatasaray'a sıcak baktığı biliniyor.

Kaynak : Fotomaç (ah fotomaç ahh...)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt