Volkan Yaman vs Hakan Balta - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan Yaman vs Hakan Balta

Cevap: Carlos Yalan,Volkan Yaman !

Bir oyuncu stoperden gelme bek diye kötü bir bek olduğu anlamına gelmez

Ramos´da stoperden gelme bek ama dünyanın en iyi sağbeki bana göre Maicon´dan sonra

Okan bak yavrum Stoperden geldi diye kötü bir bek demedim.Ofansa katkısı sıfır ne top sürebilir ne orta açabilir dedim üstünede senin Trnin 1 numaralı gösterdiğin oyuncunun stoperden gelme çakılı bir bek olduğunu söyledim.Sen Ramosun ileri çıkmadığını,Top süremediği veya orta açamadığı bir maç gördünmü?

Çok abartıyoruz oyuncularımızı Mehmet topalada Dünyanın en iyi ön liberolarından biri diyoduk zamanında.Geçelim bu işleri.

Cevap: Volkan Yaman vs Hakan Balta

Yok artık Lebron James.O kadar düşmedik yahu tamam H.Balta bu aralar kötü ama illaki toparlanacaktır.

Cevap: Carlos Yalan,Volkan Yaman !

Okan bak yavrum Stoperden geldi diye kötü bir bek demedim.Ofansa katkısı sıfır ne top sürebilir ne orta açabilir dedim üstünede senin Trnin 1 numaralı gösterdiğin oyuncunun stoperden gelme çakılı bir bek olduğunu söyledim.Sen Ramosun ileri çıkmadığını,Top süremediği veya orta açamadığı bir maç gördünmü?

Çok abartıyoruz oyuncularımızı Mehmet topalada Dünyanın en iyi ön liberolarından biri diyoduk zamanında.Geçelim bu işleri.

Yanlış anlamışım usta kusura bakma

Ama Hakan abartılmıyor Hakan bu değil . Toparlandığı zaman göreceksiniz

Volkan dan 2 gömlek iyi karşılaştrılması bile ayıptır. Volkan ağır defans yapamıyor, pas veremiyor, kademe "0" Tek artısı hızlı şutu ve gücü o kadar. Boş bir futbolcuydu malesef zaten Es Es de 18 de zor giriyor.

hakan balta bu aralar formsuz ama volkan yamanı hiç istemem bence alpaslan erdem bu aralar sans bulmalı caner ise sol bek hic olmaz onu orta saha veya ileri ucta görevlendirmek lazım.

Volkan Yaman ilk geldiginde baya iyiydi. Ama daha sonra kendisini kebaplara verdigi icin formdan dustu. Hakan Balta da bu sezon bir problem var; boyle sahada ruh gibi dolasiyor. Biraz dinlendirilmeli bence, Caner'e Alpaslan'a sans verilmeli o bolgede.

Dünya'da büyük bir sol bek krizi yaşanıyor, özellikle kaliteli sayılabilecek sol bek oyuncularının hemen hemen 100%'ü büyük kulüplerde forma giyiyor. Ashley Cole, Drenthe, Evra, Abidal... bu isimler dışında neredeyse kaliteli sol bek yok Avrupa'da, öylesine bir kıtlık dönemi yaşanıyor anlayacağınız.

Hakan Balta'nın performansı gerçekten rezalet ötesi şu aralar, ancak yerine yapılacak bir yabancı transferinin fiyaskoyla sonuçlanma ihtimali neredeyse 80%. Çünkü sorun sadece Galatasaray'da değil, Avrupa'nın aşağı yukarı tüm kulüplerinde sol bek krizi yaşanıyor.

Aydin Karabulut'u al ister solbek, ister sol acik, ister sol forvet, ister forvet arkasi oynat. Volkan Yaman topcu falan degil. Orhan Ak'tan bile kotu bir oyuncu.

Üst Alt