Volkan'in kafasına atılan şişe - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Volkan'in kafasına atılan şişe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Volkan'in kafasına atılan şişe

bak güzel kardeşim, biz hepimiz taraftarız. ne eksiğimiz var ne artımız. ve dünyanın en büyük iki takımının taraftarıyız, gurur duyulacak bişey bu üstelik. ama sen hala fener muhabetindesin. yahu bak, atıyorum sabriye bişey olsa veya en siktiriboktan sevmediğiniz kalecinize bişey olsa hoşuna gider mi? insan diil mi o? noluyo lan? nereye geldik? bu kadar mı saygı duymuyoruz veya düşmanız birbirimize? nedir yani bu mu?

hadi tamam birbirimizle dalga geçelim, fener galatasaray muhabeti yapalım. ama bu? bi insan olarak söyle...

sen simdi benim dediklerimi anlayamiyorsunya mantiksiz geliyorya

bende akli selim bir insanin kalkip 50 bin kisiyle yada 20 milyon kisiyle dalga gecmesini anlayamiyorum

bu tarz bir insanin yasam hakkini sorguluyorum kafamda

kime ne yarari var diyorum

bu adam yuzunden binlerce kisi birbirine girecek bir gun stadda diyorum

binlerce ksi yaralanacak onlarca kisi olecek diyorum

sonrada diyorumki

bosveeeeerrrrrrrrrrrrrr

akli olan adam bu riski almaz

bu hayvandan donme cahil herifi bu olaydan uzaklastirirsam ilerde olebilecek onlarca kisiyi kurtarmis olurum diyorum

cokda mantikli geliyor kendimle gurur duyuyorum hatta bir cok insanin hayatini kurtarmis gibi hissediyorum:)

Bak güzel kardeşim;

Senin biraz kafan karışmış kanepede yan oturmaktan, aydınlatalım.. Benim rahmetli bir dedem vardı ekmek takımını tutan, kim yenmiş kim yenilmiş pek umursamadan izlerdi. Gözleride iyi görmezdi, hangi takımdan olsa tipine göre yorum yapardı "kel çocuk" , "şu uzun olan" hepsini kendince isimlendirip, oyuna dua ederek gidenleri beğenip hangi taraftan gol atan olursa sevinirdi. Karın doyurmuyor nasılsa diyerek maçları seyreden bir spor severdi kendince. Yıl bindokuzyüzyetmiş küsürlerde, ortadan ikiye ayrılmış saç gibi bölünmüş tribünlerde ortaklaşa izlenilirken stadyumlarda maçlar, yokluktan orjinal olmayan örme kazakların giyildiği dönemde kaldı senin feyırpiley ruhun.

Eminim iyi niyetli bir insansın fakat, herşey tv'den göründüğü gibi değil. Karşılıksız çok adımlar atıldı, yine atılır. Tasvip etmezsin ederiz bunlar sabahlara kadar tartışılır fakat ortada bir gerçek varki herşey güllük gülistanlık değil. Piskolojik baskı piskolojik baskı diye fenerbahçelilerin böğürdükleri kısımda burada başlıyor işte, senelerden beri süre gelen bir yabanilik söz konusu karşı kıyıda başlayan. Kimse kimse üzerinde bağırarak baskı kuramaz, Tribünlerin sahaya yakın oluşu işte bu yüzden baskı oluşturuyor. Konu 35cc lik rakı değil, herhangi birşeyin fütursuzca atılabilme olabilitesi, bir kol mesafesi kadar yakınlık.. Senelerdir şahane alıştınız Alisamiyende helva gibi maçları oynamaya..

Dilerim Allahtan tekrarlanmaz bu olay fakat, Ömür billah durur içinizde 35 lik rakının üktesi..

Ş.Saraçoğlu deplasman tribününden bir kardeş..

yani argumanın da şu: kıçıyla top tuttu. big deal. kıçıyla top tutmuş. ölmesi gerekiyor. yani anlamıyorum bunu ben. benim bi sürü GS'lı arkadaşım var, can ciger dostum bazıları ve onlar da anlamıyor. ölmesi mi gerekiyor bu adamın kıçıyla top tuttu diye? Neredeyiz biz arkadaşlar?

yani argumanın da şu: kıçıyla top tuttu. big deal. kıçıyla top tutmuş. ölmesi gerekiyor. yani anlamıyorum bunu ben. benim bi sürü GS'lı arkadaşım var, can ciger dostum bazıları ve onlar da anlamıyor. ölmesi mi gerekiyor bu adamın kıçıyla top tuttu diye? Neredeyiz biz arkadaşlar?

bu ve bunun gibi adamlar yuzunden tribunler birbirine giriyor onlarca adam oluyor yada yaralaniyor kufurler ediliyor ana avrat

bu tarz cahilleri ortadan kaldirmak sevaptir sevap diyorum

sirf sahada degiller yonetimlerdede var

hepsi gebersin

bu ve bunun gibi adamlar yuzunden tribunler birbirine giriyor onlarca adam oluyor yada yaralaniyor kufurler ediliyor ana avrat

bu tarz cahilleri ortadan kaldirmak sevaptir sevap diyorum

sirf sahada degiller yonetimlerdede var

hepsi gebersin

benim gibi adamlar yüzünden mi giriyor tribünler birbirine? hayret ettim söylediklerine.. bu yaşta adamsın bi de üstelik...

Bak güzel kardeşim;

Senin biraz kafan karışmış kanepede yan oturmaktan, aydınlatalım.. Benim rahmetli bir dedem vardı ekmek takımını tutan, kim yenmiş kim yenilmiş pek umursamadan izlerdi. Gözleride iyi görmezdi, hangi takımdan olsa tipine göre yorum yapardı "kel çocuk" , "şu uzun olan" hepsini kendince isimlendirip, oyuna dua ederek gidenleri beğenip hangi taraftan gol atan olursa sevinirdi. Karın doyurmuyor nasılsa diyerek maçları seyreden bir spor severdi kendince. Yıl bindokuzyüzyetmiş küsürlerde, ortadan ikiye ayrılmış saç gibi bölünmüş tribünlerde ortaklaşa izlenilirken stadyumlarda maçlar, yokluktan orjinal olmayan örme kazakların giyildiği dönemde kaldı senin feyırpiley ruhun.

Eminim iyi niyetli bir insansın fakat, herşey tv'den göründüğü gibi değil. Karşılıksız çok adımlar atıldı, yine atılır. Tasvip etmezsin ederiz bunlar sabahlara kadar tartışılır fakat ortada bir gerçek varki herşey güllük gülistanlık değil. Piskolojik baskı piskolojik baskı diye fenerbahçelilerin böğürdükleri kısımda burada başlıyor işte, senelerden beri süre gelen bir yabanilik söz konusu karşı kıyıda başlayan. Kimse kimse üzerinde bağırarak baskı kuramaz, Tribünlerin sahaya yakın oluşu işte bu yüzden baskı oluşturuyor. Konu 35cc lik rakı değil, herhangi birşeyin fütursuzca atılabilme olabilitesi, bir kol mesafesi kadar yakınlık.. Senelerdir şahane alıştınız Alisamiyende helva gibi maçları oynamaya..

Dilerim Allahtan tekrarlanmaz bu olay fakat, Ömür billah durur içinizde 35 lik rakının üktesi..

Ş.Saraçoğlu deplasman tribününden bir kardeş..

bak güzel canım kardeşim, ben kimseyle dalga filan geçmiyorum, haddime de düşmez GS forumunda dalga geçmek. Mesela ben dalga geçmeye kalksam bana

avrupa kupasını gösterirler susar kalırım tamam mı. Ama biz Fener ve GS'ız her zaman birbirimizle dalga geçeriz. Ama bence bu söylediğim ciddi bişey. Noluyoruz ya? Birbirimizin sporcularına zarar vericek noktaya mı getirdik işi?

bak güzel canım kardeşim, ben kimseyle dalga filan geçmiyorum, haddime de düşmez GS forumunda dalga geçmek. Mesela ben dalga geçmeye kalksam bana

avrupa kupasını gösterirler susar kalırım tamam mı. Ama biz Fener ve GS'ız her zaman birbirimizle dalga geçeriz. Ama bence bu söylediğim ciddi bişey. Noluyoruz ya? Birbirimizin sporcularına zarar vericek noktaya mı getirdik işi?

Bunu, Fenerbahçe forumlarında bu kadar rahat dile getirebiliyor musunuz? Eğer getiremiyorsanız; İşe ilk önce oradan başlamalısınız.. Emin olun ki; oradalarda böyle muhattap olacak kimse bulamazsınız.

Bunu, Fenerbahçe forumlarında bu kadar rahat dile getirebiliyor musunuz? Eğer getiremiyorsanız; İşe ilk önce oradan başlamalısınız.. Emin olun ki; oradalarda böyle muhattap olacak kimse bulamazsınız.

bırak Fenerbahçe forumlarını kardeşim, insan olarak düşün. Ben önümde düşen adama GS'lı diye mi bakıyorum. adam diye bakıyorrum herşeyden önce. ayıp ya.

bırak Fenerbahçe forumlarını kardeşim, insan olarak düşün. Ben önümde düşen adama GS'lı diye mi bakıyorum. adam diye bakıyorrum herşeyden önce. ayıp ya.

Neden bırakayım? İlk önce kendi içinizdekileri düşünün, kendi kapınızın önünü temizlemeye başlayın, ondan sonra gelin burada konuşalım. Fenerbahçe forumlarında, konuştuğun kişilerle bir arpa boyu yol gidemeyeceğiniz için, mesele zaten kendi kendine çözüm bulmuş oluyor.

Neden bırakayım? İlk önce kendi içinizdekileri düşünün, kendi kapınızın önünü temizlemeye başlayın, ondan sonra gelin burada konuşalım. Fenerbahçe forumlarında, konuştuğun kişilerle bir arpa boyu yol gidemeyeceğiniz için, mesele zaten kendi kendine çözüm bulmuş oluyor.

kendi içimizdekiler kim? hayvanoğluhayvanlar mı? yani bunları zaten aramızda konuşmuyormuyuz?

kendi içimizdekiler kim? hayvanoğluhayvanlar mı? yani bunları zaten aramızda konuşmuyormuyuz?

Kelime oyunlarıyla uğraşacak zamanım yok.. Sende biliyorsun ki; taraftarı olduğun forumlara gitsen, bu konuyu açsan, kimseyi muhattap bulamazsın. Rakip foruma geliyorsun, senin derdini daha iyi dinliyorlar, 10 sayfa meseleyi konuşabiliyorsun. İşte, sizin içinizdeki tezatlık burada başlıyor. ''Gerets'in alnına atılan cisim'' şeklinde başlık aç, meseleyi orada irdele..

Yine FB forumlarını ve oradaki insanları yerin dibine sokup burayı yüceltmiş bir arkadaşımız. :) Antu ile burası arasında fark yok kardeşim yok. En ufak fark yok. Buradaki üyelerin çoğunluğunun Fenerbahçelilere karşı olan tutumu ile, antu'da Galatasaraylılara karşı olan tutum arasında da fark yok. Bırakın artık kendinizi kandırmayı. Allah var forum yönetimi gayet hoşgörülü, üyelerin de yarıya yakını gayet hoşgörülü. Geriye kalanların antu'da şikayet ettiğiniz insanlardan hiç bir farkı yok. Sadece orda yazan 10.000 üye var, burada 1.000. Fenerbahçeli üyelere edilen küfür ve hakaretleri okumuyorsunuz sanırım burada?

Şimdi herhangi x bir fenerli için bu başlık açılmış olsaydı biran durup düşünürdüm. Ancak topu kıçıyla başıyla durdurmaya çalışıp terbiyeden ahlaktan nasibini almamış bir adamın kafasına değilde kıçına gelmesini tercih ederdim o şişenin. Kafasına gelse taşa çarmış gibi olur ancak poposuna çarpsa belki yerinde kullanılmış olurdu.

Bravo vallahi helal bu Fenerli kardesime, guzel tespitlerde bulunmus ,yalniz ona bir sorum olacak nacizane;Fairplay ,spor kardesliktir ,gibi soylemleri nedense hep rakip taraftarlarin sahasinda oynanirken akillarina geliyor, misal kadikoyde hic akillarina gelmez.

Ote yandan,Turkiyedeki futbol teroru son hizla devam ediyor inonude de boyle samiyende de boyle kadikoyde de boyle, misal son Gs Fb derbisinde Fenerli kardeslerimizin stada verdigi zarar tam 200 bin lira , simdi yazik degilmi kardesim ?

Gercekten bu konuda bir seyler yapilmali ,bir Besiktasli olarak oturup ne zaman adam gibi mac izleyecegiz ,merak ediyorum dogrusu.

Fenerbahçe taraftarının yaptıklarını karşı tarafa uygulamak ne kadar doğru?

Bu olayların hiç kimse tarafından gerçekleşmemesi için bir bilinç oluşturulmalı,Eskişehirsporluların ufacık bir kardeşimize yaptıkları daha gözümüzün önünde.O çocuğun ne kadar yaşama hakkı varsa dünya üzerindeki herkesin o kadar yaşama hakkı var.

Volkan Demirel'in çıldırtan hareketi - Hürriyet

Volkan Galatasaray tribünlerine hakaret çekerken Galatasaray tribünü çökme noktasına geldi.Yani onların yaralanmasına sebep olacaktı tek 1 kişide değil 100lerce kişi ?

Video: İşte Volkan'ı yakan hareket! (1 Nisan:) - Timsah.com

Bu top tutma şekli nedir? Tribündekilerin bu tahrik sonucu başlarına bir şey gelse.

YouTube - Volkan Demirel Galatasaray fenerbache 2-1 turkiye futbol

Bu hareket nedir? Lıncoln insan değil mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt