Vücudunuzda Dövme Var mı? - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Vücudunuzda Dövme Var mı?

Vücudunuzda dövme var mı?

• Kullanılan toplam oy
    4
Az önce diyordun ya uyanamadım çekmem lazım diye illa açıkça yazdırıyorsun da anladığım çoktan halletmişsin o işi ;) hem her şey cinsellik mi ki günah günah :)
Sinirliyim çok, muhtemelen 2-3 gün kendime gelemem. Ben sinirlendiğimde şuursuzlaşırım, şu an ne yaptığımı falan bilmiyorum nereden tutulduk şu fanatiklik belasına. Bu işten para kazananlar osura osura uyuyor şu anda muhtemelen, biz dört dönüyoruz anasını satayım. Yav günahı da bana cehenneme gidilecekse de ben gideceğim üstat salla gitsin, sevmem o muhabbetleri, yazmayı unutmuşum.

Sinirliyim çok, muhtemelen 2-3 gün kendime gelemem. Ben sinirlendiğimde şuursuzlaşırım, şu an ne yaptığımı falan bilmiyorum nereden tutulduk şu fanatiklik belasına. İşten para kazananlar osura osura uyuyor şu anda muhtemelen, biz dört dönüyoruz anasını satayım.
Boş ver üstat geçmişler olsun kaybedilmiş bir şey yok 23 bizim ocak ayına kadar kopmazsak... İstersen duvar yumruklatan bir şeyler paylaayım hayatı sorgularken iyi gidiyor ben bir de kaçak çay demliyorum slavın hatunu kürdün çayı türkün kahvesi :)

Üst Alt