Walt Disney = Satanizm-İspiritizm-Sublimlinal Mesaj ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Walt Disney = Satanizm-İspiritizm-Sublimlinal Mesaj !

Cevap: Walt Disney = Satanizm-İspiritizm-Sublimlinal Mesaj !

OL90.jpg

İlluminati diye bi şey yok diyenler bi daha düşünsün.

walt disney zaten 33. dereceden "puşt"tur. (mason terimi olan puşttan bahsediyorum)

Bunların acayip çizgi filmleri var.Anti Nazizmle ilgili.Asla çocukların izleyebileceği şeyler değil çocuk ne anlasın naziden maziden.Adamlar resmen sapıtmış.

[video=youtube;zP7jYvVeO90]https://www.youtube.com/watch?v=zP7jYvVeO90&feature=results_main&playnext= 1&list=PLE56EF5A5FBDF490F[/video]

Ceylan'a illuminati nedir diye sorsan "yemek" falan sanır bilemedin parfüm markası. Geçin. Evet öyle birşey var. Evet gerçektende dünyayı yönetiyor olabilirler vs. Ama her şarkıcı-türkücü bu tip pozları verdi diye oraya ait düşünmek hastalıktır.

dostum adam ironi yapmış:)

Bunların acayip çizgi filmleri var.Anti Nazizmle ilgili.Asla çocukların izleyebileceği şeyler değil çocuk ne anlasın naziden maziden.Adamlar resmen sapıtmış.

[video=youtube;zP7jYvVeO90]https://www.youtube.com/watch?v=zP7jYvVeO90&feature=results_main&playnext= 1&list=PLE56EF5A5FBDF490F[/video]

bu ne be böle çizgifilmmi olur ne kafasıyla yapmışlar bunu:)

eğer bu lafın bana ve lazio ise basit ve ön yargılısın demektir. lazio taraftarının ırkçılıkla alakası yoktur. bünyesinde bir yığın ırktan futbolcu mensuptur. örneğin bir çok ülkede ırkçı saldırılara maruz kalan cisse yi Laziolular bağırlarına basmıştır. ayrıca italyan faşizmi ırkçılıktan farklı bi durumdur. faşizm ile nazizm insanlarda birbirine karıştırılan farklı şeylerdir. önyargıları yıkmak zordur. ama senin araştırmayı seven bir insan olduğunu bildiğimden yazdım yoksa başkası olsa yazmazdım

bu ne be böle çizgifilmmi olur ne kafasıyla yapmışlar bunu:)

Saçmalık işte.Bir de vahşet eklemişler içine.Tilkinin birisi tavşanı yiyor çocuklardan birisi de zavallı tavşan deyince vay efendim sen nasıl zavallı dersin senin acımasız olman gerekir diye Nazi öğretmeni kızıyor.Kalanını izlemeye gerek görmedim zaten.Böyle çizgi film mi olur lan?!Kepazelik resmen.

Lan varya ben Aslan Kralı izlerken o müziği duyunca acayip etkileniyordum . Herhalde bana oldu adamın anlattığı :(

Ben izleyemedim daha, ama izleyecegim bi ara, ondan sonra yorumumu yaparim :asd:

Üst Alt