Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau, Yeni Evine Taşındı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder ve Yolanthe Cabau, Yeni Evine Taşındı

Siz kulübün kasasından yiyip içip bir de üstüne vermeniz gereken üç kuruş aidatı ödemeyince bir şey yok,Sneijder yeni eve taşınınca ouuvvv

Beyler bu Florya'ya hayatim boyunca gitmedim. Nasil bir yer?
Resimlerden falan bakinca gayet guzel bir yere benziyor. Florya'yi terk etmek level dusurmek olacak gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Istiyordu , gidecekti , su kadar verdiler bu kadar verdiler .. hep palavra . 7,5 milyon veren zaten aliyordu , sozlesmesinde madde var adamin , bizden fikir sormasina gerek bile yok

Diger yandan bu ilkesel bir konu , ben sabriyi savunmuyorum , bu takimdan klupten 10 senede kazandiklari sneijder den cok daha beni rahatsiz eden bir adam . selcuk , umut, daha tonla bu negatif algima meze olan adam sayabilirim

fakat bir taraftar cikip sabrinin arabasini konu ediyorsa bir baskasi da sneijder evini eder , dunyanin her yerinde bu boyledir , kimsenin dokunulmazligi olamaz

hagi den buyuk efsane mi var ? ama adam teknik direktorlukte ne hale geldi taraftar gozunde , hirsiz muhabbetleri gecti aralarinda ... bu ornegi sundan veriyorum , kimse gecmisi ile sonsuza kadar kredi kazanamaz . sneijder yedi yedi bitirdi o krediyi , selcuk filan ise zaten coktan bitirdi

bu adamlari hala el uzerinde tutup simarttikca daha da edecekler agzimiza maddi olarak .. o yuzden sneijder kim ki onun evi tartisilamasin

terim de tartisilir , sneijder de , sabri de aziz yildirim da

bunlarin hepsi konudur ve konusulur .

adam gitmiyor iste gitmek istemiyor. Aynisi Nando icinde gecerli. Kac takim istedi ne biz biraktik nede kendisi gitti. Hem Sneijderin hemde Nandonun menajerleri teklifleri dogrulamadilarmi?

Beyler bu Florya'ya hayatim boyunca gitmedim. Nasil bir yer?
Resimlerden falan bakinca gayet guzel bir yere benziyor. Florya'yi terk etmek level dusurmek olacak gibi.

Sent from my iPhone using Tapatalk
zengin kesimin yaşadığı yer sayılır. arsa değerli tabi ama havalimanı gideceğinden dahada değerli olacak.

şuan sadece riva değerlendirilmesi gerekiyordu.

Florya ileride 3 kat da 5 kat da degerli olsa kozlar su sekilde . Sen devletle is birligi yapmazsan , tesisleri oradan kendin tasisan bile imar izni alamazsin , bina filan yapamazsin. Unutmayin ,arazilar imar izni olcusunde degerlidir. Benzer bir durum mecidiyekoyde de yasadik . Bizim orada mevcudiyetimizde olamayacak seyler bizim cikmamizla olabildi

Bizim kozumuz ise , gerek tapu , gerek ust kullanim hakkimizin oldugu toplam 40 donum (yani yaklasik toplam arazinin yarisi) arazinin biz cikmadikca rantindan mahrum kalacaklari

Bu yuzden iki taraf da kendisine en cok avantaji saglayacak yolu sececektir . Bu durumda bile bizimkiler araziler ucuza gitti derken , diger klupler peskes laflari kullanacaklardir

Aslinda isi bilenler icin dogrusu ne peskestir , ne de ucuza gitmistir . Ikisinin ortasidir

Mal mal konusanlara prim vermeyin. Kiralik Ev ile her yil degisen 1.milyon liralik arabalari ayni keee koyanlari hic tartismayin. Ek olarak adam zengin 4.5 milyon euro aliyor seninle bir farki olsun degilmi. Aksam yemeginde 10 bin dolarda gomer sen 100 kagit verdigin yemekle hava atarsin.

Bak buna katiliyorum , bu benim de savundugum bir sey zaten , fakat ben nerede hangi mesajimda sneijderin 10 bin euroluk evde oturmasini elestirmisim , ondan alinti yaparak yazin bunlari .. herhalde oturacak

ayrica adam bunun show unu filan da yapmamis .. nerden cikiyor bu sacma muhabbetler

ben 306 metre kare ev 3 arti 1 mi olur ,nasil bir mimarmis o dedim , konu nasil sneijdere geldi ?

ama su dogru , futbolcularin lukslerini elestiriyorsan hepsini ya elestir ya hepsinde sus ... eray tesislerde jip gostermisti ,bilmem kimler para atmisti arabadan .. sabri ornegi .. bunlara laf soylendiyse biri de gelir bu habere soyler

ben soylemedim ama soyleyen olursa bir sey diyemezsiniz

ayrica adam zengin 4,5 aliyor , 10 bin euro yemege veriyorsa , sabri de zengin , esine 2 milyonluk araba alir kimseyi ilgilendirmez

Üst Alt