Wesley Sneijder'in Başı Fazla Kilolarıyla Belada! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wesley Sneijder'in Başı Fazla Kilolarıyla Belada!

Sneijder'e bok atayim diye pusuda bekleyen insanlar icin tam arayip da bulamadiklari bir sallama haber.

Adam sakatligi yüzünden kadroda yer almiyor art niyetli olanlar bunu firsat bilip salliyor tabi.

Iki senedir bizi sagiyordu biraz da fransiz dostlarimiz duduklensin

biz de o duduklenme hakkimizi fasli bir arkadasa devrettik zaten , geri kalmadik

yanarim uefaya. oyuncular gelir gider ama GS her zaman var.
orda millet turu gecmekten daha cok sneijder ne olacak deridindeydi.
simdi kimsenin umrunda degil hata gittigi iyi oldu diyenler var.
keske ozaman fazla hype yapilmasaydi da ise konsantre olunsaydi.

Yanlız fransızlar bizim gibi saf değil
1 artı 1 ı dayayıp geçmiş sözleşmeye
Zaten gittiği lig kafadan ofsayt
Mls hayalleri vardı oysaki bol para bol yatış
De jong bozdu galiba işini adamlar de jong u görünce sneijderi üfleyerek yiyelim dedi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır bu adam da bile isteye hatalar yapabilir çok normal ki bu.Ilımlı ılımlı diyorsun ama sende bir radikal tavır var bu konuda.Dikkat çekici.
Begenmedim oyu verdigim mesajlarin hepsinde biraz art niyet oldugu icin.
Ilimli yaklasmasam bu gereksiz konuda yorumlara katilirdim, cevaplar verirdim, tartismalarin icine girerdim.
Onu yapacagima daha pratik bir yolu seciyorum, art niyetli oldugunu düsündügüm mesajlara begenmedim diyorum.
Art niyetten kastim sneijder ile ilgili olan kisim degil, kocaman adam babasinin hayrina kararlar almiyor, ne yaptigi ne ettigi bundan sonra onun meselesi.
Art niyetten kastim böyle konulara yapilan bir cok yorumun kavga cikarmak amacli olmasi.
Sneijder mevzusunu gitmesini istemeyenlerin büyük bir cogunlugu dahi kapatmisken, daha hala bu konu üzerinden kavga cikarilmak istenmesini anlayamiyorum, üstelik bu mevzuyu kullanan ayni kisiler bunu baska oyuncularin mevzusunda´da kullaniyorlar ama sonra biz bisey yapmadik diye isin icinden cikmaya calisiyorlar.
Kimseye kötü niyetle yaklasmam, hep iyi niyetli davranmaya calisirim ama art niyet konusunda biraz rahatsizim dogrusu.

Son düzenleme:
Gitme zamanı gelmişti. Sneijderi çok seven biri olarak söylüyorum olay gitmesi değil gönderiliş tarzı idi. Keşke yanında Selçuk denen herif de gitseydi. Sneijder bizde en ama en fazla bir sezon daha oynayabilirdi. Yani genel olarak : vedalar acıtsa da, bazen gitmek gerekir...

XPERIA X

Sneijder'ı kötüleyince hoşunuza mı gidiyo zevk mi alıyosunuz bu işten?

Sana kaç derbi kazandırmış kaç kupa kazandırmış adamı kötülemekte bizim iyi gün taraftarına yakışırdı gitmiş lan adam işte oynayacak seviyede olmadığı için gitmiş ne kin varmış

210d514336867e32b7230b395eb26f4a.png

Üst Alt