Wi-Fi Çakışması Sorunu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Wi-Fi Çakışması Sorunu

Arkadaşlar ben farklı bir sıkıntı için uyarı yapmak istiyorum.

Ülkemizde internet pahalı ve komşuyla ortak kullanmak çok cazip gelebilir ama çok tehlikeli. Son bir buçuk senedir insanların başına neler geliyor. Alakasız insanlar terör örgütü üyeliğinden hapishanede. Komşunuzun yaptığı yasa dışı işler sizin başınızı belaya sokacaktır. "Ben değil, komşum" savunması da geçersizdir. Haberiniz olsun. İki üç kuruş için canınızı sıkmayın, hayatınızı karartmayın.
Bunun için Brazzers'e girdiğim vakit VPN ve Onion Tarayıcı yı kullanıyorum.
Komşulara yazık.

#EducationIsImportant

sadece kabloyla mı?
eğer senin modem aynı zamanda Router ise Danyalın dediğini yapman yeterli olacak. Routerlerden birine kablo ile bağlanın Adresini değiştirin işlem tamamdır.

Komşun cihazını baştan Router olarak değil senin ağın bir parçası olarak kursaydı daha mantıklı olurdu bu sorunu yaşamazdın.

Edit: WiFi özelliği var yazmışsın, o zaman olay Danyalın dediği gibi.

Son düzenleme:
suç mu izlemek yuh

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Tabiki değil... Şaka yaptığım zaten
Ama TR de durumlar ne dir bilmiyorum.
Bazı sitelerdi offline yapıyorlar.

Burda olay ama daha etik konusuna giriyor... Çok "başka fantazi ağırlıklı" şeyler izlemedin vakit bir Suç yoktur.

Sen zevkle izlemeye devam et renkdaş.
Mia Khalifa 'yı önerim sana... Sporun yeni doğan yıldızı.

#EducationIsImportant

Son düzenleme:
Tabiki değil... Şaka yaptığım zaten
Ama TR de durumlar ne dir bilmiyorum.
Çoğu siteleri offline yapıyorlar.

Burda olay ama daha etik konusuna giriyor... Çok "başka fantazi ağırlıklı" şeyler izlemedin vakit bir Suç yoktur.

Sen zevkle izlemeye devam et renkdaş.
Mia Khalifa 'yı önerim sana... Sporun yeni doğan yıldızı.

#EducationIsImportant
Çoğu siteler derken

Eğitim, denetim ve uygulama şart

eğer senin modem aynı zamanda Router ise Danyalın dediğini yapman yeterli olacak. Routerlerden birine kablo ile bağlanın Adresini değiştirin işlem tamamdır. Komşun cihazı baştan Router olarak değil senin ağın bir parçası olarak kursaydı daha mantıklı olurdu.

Edit: WiFi özelliği var yazmışsın, o zaman olay Danyalın dediği gibi.

deneyeceğim sağolun

bu forumda wifi sorunu bile çözülür ama beleş bilet sorunu çözülmez. TUHAF

Lenovo P2a42 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Soldaki bayan, beleş bilet ve Oğlanda sensin..

you-cant-understand-women.gif

benim anlam veremedğim şu benim wifi ağımla neden komşunun arayüzüne giriyor anlamadım
Hocam komşunun cihazının kurulumu ile ilgili. Böyle durumlarda bir Routeri, bir başka Routere iki türlü bağlama şekli var, yanlış anlama kablo ile ilgili değil ayar ile ilgili. Komşunun cihazı'da. Router olarak kurulu ise, ki öyle olduğu aşikar, böyle bir sıkıntı yaşıyorsun. Üstüne üstlük birde şansına senin Router ile komşunun cihazı fabrika ayarı olarak aynı IP Adresine sahip görünüyor. Bazı cihazların fabrika ayar adresi atıyorum 1.1 olur bazısı 2.1, senin şansızlığın iki cihazın fabrika ip adresi 1.1 gibi görünüyor. Birinden biri 2.1 olsaydı sorun olmazdı. Diğer alternatif kurulum ise komşunun cihazı Router olarak değil senin ağın bir parçası olarak kurulacaktı.

Son düzenleme:
Üst Alt