GSC Haber - Wilfried Zaha'nın Maliyeti KAP'a Bildirildi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Wilfried Zaha'nın Maliyeti KAP'a Bildirildi!

Wilfried Zaha.. Sıkı bir EPL izleyicisi olarak her zaman ağzımın suyu aka aka izlediğim City, Liverpool ve diğer devlerin hepsinin beklerini sahadan silecek derecede dinamik ve teknik bir oyuncu. Ve bu adam Parçalı formayı giyecek, Galatasarayımda oynayacak. Kelimeler de yetmiyor. Hosgeldin Makine! -3k71qi.jpg

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Zaha be kardeşim. Wilfried Zaha artık resmen bizim oldu. Tekniğiyle, Kuvvetiyle tartışmasız Avrupanın en iyi kanat oyuncularından biri olan adam artık resmen bizimle. Üstelik Boey Zaniolo Kerem ve İcardiyle birlikte. Beraber yapacaklarını mı düşünsem Zaha'nın kendi yapacaklarını mı düşünsem bilmiyorum. Bildiğim tek şey çok heyecanlı olduğum. Hoşgeldin Aslanım ! FB_IMG_1690227720307.jpg

Duruşu, Asaleti, Kuvveti, Sürati ve Tekniği.. Parçalı çok yakıştı tıpkı diğer Dünya Starlarımıza yakıştığı gibi Zaha gibi bir makinenin bizimle oluşuna inanmak baya zor sahaya inince anca idrak ederiz. Aslanım benim. Mahvedecek ya rakipleri. Hele Zaha Zaniolo Kerem İcardi 4lüsünü düşündükçe daha da gaza geliyorum!InCollage_20230724_222958509.jpg

Wilfried Zaha resmen bizle. Dünyanın en zor ve güçlü ligi EPL'nin en iyi 5 kanat oyuncusundan biri olan Zaha resmen Parçalı formamızı terletecek. Üst seviye atletizmi ve kuvveti, üst seviye tekniği ve driplingleriyle bizi mest edecek. Heyecan dorukta. Hoşgeldin Aslanım! InCollage_20230723_170548895.jpg

Üst Alt