Xiaomi Katlanabilir Telefonu Sergiledi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Xiaomi Katlanabilir Telefonu Sergiledi

gerektiğinde büyük ekran elinizin altında oluyor çok güzel bir teknoloji... ama katlanılan yerler 1-2cm civarında yer kaplıyor oraları iyice düzelmeleri gerek.

Konusunu bulamadım buraya yazayım belki konu hakkında bilgisi olan vardır.

Xiaomi Mi a2 lite telefonundan evdeki internetten Netflix ve Digitürk play uygulamarına giremiyorum. Mobil internetten girebilirken wireless'e bağlanınca uygulamalar açılmıyor. Samsung modelinde sıkıntı olmuyor ama. Biraz araştırdım ama sorunun ne olduğunu bulamadım. Var mı bir önerisi olan?

Xiaomi Mi a2 lite telefonundan evdeki internetten Netflix ve Digitürk play uygulamarına giremiyorum. Mobil internetten girebilirken wireless'e bağlanınca uygulamalar açılmıyor. Samsung modelinde sıkıntı olmuyor ama. Biraz araştırdım ama sorunun ne olduğunu bulamadım. Var mı bir önerisi olan?

Aynı telefondan sorunsuz giriyorum, güncellemeleri yapın.

Netflix, BluTV, Digitürk Play hiç sorun yaşamadım.

Bildigimiz bilgisayar lar in satisi baya geriledi. Okadar insan oyun oynamiyor, ve tek internet ve video için artık kucuk cihaz lar yetiyor ve artiyor bile.

Şu an bekleyen hiçbir güncelleme yok, hepsini yaptım. Çok enteresan bir durum.

Xaomi de geri bildirim özelliği var. Oraya sorunu yazın, belki çözümü yaparlar. Benim konum özelliği çalışmıyordu, oraya yazdım 1 hafta sonra düzeldi. Geri dönüş yapılmadı bana o yüzden oradan mı çözüldü yoksa başka bir sorun mu vardı bilemiyorum. Tabii ki yine de denemekte fayda var.

Xaomi de geri bildirim özelliği var. Oraya sorunu yazın, belki çözümü yaparlar. Benim konum özelliği çalışmıyordu, oraya yazdım 1 hafta sonra düzeldi. Geri dönüş yapılmadı bana o yüzden oradan mı çözüldü yoksa başka bir sorun mu vardı bilemiyorum. Tabii ki yine de denemekte fayda var.

Dediğin gibi sıkıntıları ger bildirimden gönderdim bakalım ne olacak. Teşekkür ederim.

Cin telefonlarinda bu sorun var evet. Amazon, Netflix gibi Avrupa da veya dünya üzerined cok kullanilan uygulamalarin lisanslari ile sorun yasiyorlar, yeni modellerde bu sorunu cözdüler sanirim ama eski modellerde durum nedir bilmiyorum.

Uff deli pubg oynarım bunla

SM-N920C cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Pubg böyle oynanır:

Controller şart.

6b379aeeddb913b85115c0d0242dd45f.jpg

Üst Alt