Yabancı Dizi Tavsiye - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yabancı Dizi Tavsiye

Cevap: Yabancı Dizi Tavsiye

Supertanural:animation:
images

Bir de LOST:D:D

Supernatural'da 2 sezon bitirdim. Öyle acayip kaliteli değil ama çok keyifli çok iyi zaman geçirten bir dizi.

Komedi olarak Seinfield, Friends bunlardan kalite olarak çok düşük olsa da aşırı komik Coupling.

Game of Thrones, Spartacus vs zaten izlemeyen yok.

Eski bir dizi ancak eğer izleyemediyseniz Battlestar Galactica derim. Çok acayip bir dizi...

Komedi olarak da Two and A Half Man muhteşem... Gayet anlayabileceğimiz espriler.... Kırıp geçiriyor çoğu zaman :)

Bu baslik cok iyi oldu, bende yabanci dizi izlemeyi cok severim.

Ozellikle suan aklimda olan Prison Break, Charmed ve Lost bugune kadar izledigim en iyi dizilerden biridir.

Charmed, siddetle oneriyorum izlemediyseniz.

Bu baslik cok iyi oldu, bende yabanci dizi izlemeyi cok severim.

Ozellikle suan aklimda olan Prison Break, Charmed ve Lost bugune kadar izledigim en iyi dizilerden biridir.

Charmed, siddetle oneriyorum izlemediyseniz.

Pb ve lost en güzellerindendir zaten :D Charmed dizisine bakayim nslmiş :)

Charmed 8 sezonmuş galiba :) izlersek uzun bir yol olacak önümüzde :D

Listende olmayanlardan birkaç tane yazayım;

The Big Bang Theory

Supernatural

Leverage

It's Always Sunny in Philadelphia

PS: How I Met Your Mother'ı izlediğini varsaydım ama izlemediysen şiddetle tavsiye ederim listenin başına ekle :)

Listende olmayanlardan birkaç tane yazayım;

The Big Bang Theory

Supernatural

Leverage

It's Always Sunny in Philadelphia

PS: How I Met Your Mother'ı izlediğini varsaydım ama izlemediysen şiddetle tavsiye ederim listenin başına ekle :)

hep izlemek istediğim ama bir türlü izleyemediğim 2 dizi var 1supernatural diğeri how I met your mother :)

Üst Alt