Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yahoo Fantasy Basket | Fantasy Post Season

Cevap: Fantasy Basket | Yahoo Fantasy

Gece yapılır mı reis draft yahu? Herkesin online olacağı bir zaman lazım, Cumartesi gecesi insanlar bilgisayar başında oturup draft mı yapacak dışarı çıkmak varken? :D

Pazar günü herkes evde oluyor, ya 9 olduğu gibi kalsın ya da daha erkene çekilsin. Pazartesi insanların okulları vs. var (benim vizem var Pazartesi mesela).

Cumartesi gecesi olmasın,işimiz var gücümüz var dışarı çıkıyoruz :)

Yurtdışından arkadaşlar yarın christmas diyorlarsa herkesin net evde olacağı Türkiye saatiyle Pazartesi akşam 8 gibi yapalım?

Cumartesi akşamı draft falan filan olmaz insanlar dışarı çıkacak. Pazar da yamuksa aynen Kansü'nün dediği gibi Pazartesi akşamı yapılsın draft. Pazar gecesi draft çok mantıksız, 2 saat falan sürecek bir şey. Pazar akşamüstü ya da Pazartesi akşamı olsun.

Pazartesiye felan kalinmasin, o zaman cogu kisi gelemez.

Ya bu gece, ya yarin 4-5 gibi ya da normal saatinde 25 aralik 21:00

Benim amacim ilk maci kacirmayalim.. Yoksa benim icin fark etmez. Yarin 16:00 olsun o zaman.. Murat kara kurdugu icin o degistirebiliyor sanirim..

Hayirli olsun ozaman, yarin 16'da herkes burda olmaya çalissin (TRsaatiyle.), yarin draft'a katilamayacak olanlar draft listesini ayarlasin. CPU kendisi seçiyor ozaman.

Yarin görusmek uzere:icon_twisted:

Üst Alt