Tier 3 - Yakup Çınar: "Bekletilen oyuncu Nicolas Dominguez" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Tier 3 Yakup Çınar: "Bekletilen oyuncu Nicolas Dominguez"

Aga adamın paradan başka bir beklentisinin olduğunu sanmıyorum futbol olarak 😂
Yok CL şartı sunmuş, yok CL'de en fazla gol atan defans oyuncusu olmak istiyormuş. Yüksek teklif gelse çoktan Arabistan yolunu tutmuştu. İşin kötü tarafı ise Erden Timur getirmek istediğimiz oyuncunun ilk hedefi sadece para olmamalı diye kaç defa dedi.

Bekletme derken.. Bizim için gelen tüm teklifleri reddettiğini sanmıyorum. Teklif gelmediği için bekliyordur. Rashica’yı da beklettik. Teklif almayan oyuncu da bence Dominguez değil Ndombele falandır..

dominguez gelsin takımla da hemen uyum sağlar.

takımı anca basamak olarak kullanıp 2 maç kötü oynayınca elde kalır mı diye stresleneceğimiz başka bi adama daha ihtiyaç yok.

''Daha iyisi'' lafı hoş değil. Geçen yıl da Seferovic transfer edildiği gün yetkili kişilerce aynı ifade kullanılmıştı ve çok yadırgadığımı burada ifade etmiştim. Elbette İcardi başka bir seviye ama empati yapın; Seferovic ne hissetmiştir, maaile İstanbul' a gelip imzayı attığı gün, bunu duyunca?..

Şimdi o bekletildiği söylenen oyuncu için de (Her kim ise?) aynı şey geçerli. Senden daha iyisini bulamadık, sana mecbur kaldık, gibi olmayacak mı?..Bu defa daha almadan rencide ediyorsun adamı...

Bir kere dahi izlemedim fakat yaş itibariyle kendisinden daha doğru bir aday yok. Öyle son senesi boş geçmiş bir herif de değil. Kimi alacağız da bekletiyoruz anlamadım. Erden beyi isim olarak tatmin etmiyor herhalde.

''Daha iyisi'' lafı hoş değil. Geçen yıl da Seferovic transfer edildiği gün yetkili kişilerce aynı ifade kullanılmıştı ve çok yadırgadığımı burada ifade etmiştim. Elbette İcardi başka bir seviye ama empati yapın; Seferovic ne hissetmiştir, maaile İstanbul' a gelip imzayı attığı gün, bunu duyunca?..

Şimdi o bekletildiği söylenen oyuncu için de (Her kim ise?) aynı şey geçerli. Senden daha iyisini bulamadık, sana mecbur kaldık, gibi olmayacak mı?..Bu defa daha almadan rencide ediyorsun adamı...
Dogru

Madem o kadar süre beklemiş, gözü parçalı formadan başkasını görmüyor, uykusunda 'only Gala' diye sayıklıyormuş; 3 ay 11 gün daha dişini sıksın, gelecek sezon için 'free' imzayı atıversin, kulübü razı olursa 1-2 miyona Ocak ayında bile gelebilir. GS taraftarı olarak daha çok sevgi göstereceğimizin garantisini de veriyorum!..

Üst Alt