Yalan Dünya | Pazartesi | 20.00 | Kanal D - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalan Dünya | Pazartesi | 20.00 | Kanal D

Cevap: Yalan Dünya | Cuma | 20.00 | Kanal D

Tanıtımından belliydi zaten kötü olacağı hiç beğenmedim , tek güzel yanı Beyazıt Öztürk

Açıkçası indirip 2 saatimi harcamaya acıyorum. Biraz daha bekleyip yorumlara göre başlayacam.

Ben çok beğendim ilk bölümü, çok güldüm.

Gürse Birsel, yine iyi yakaladı olayı, 2nci Avrupa Yakası olur.

Tavsiye ederim, Bi 10 bölüm sonra fanatikleri dolar taşar.

Oyuncular çok çok iyi de konusuz ilerleyecek sanırım öyle bir fikir üzerinden başlayıp yürüdü gibi geldi bana. Gerçi vaktinde Avrupa Yakası da böyle başlamıştı. İnsan ister istemez kıyaslıyor. Kalabalık bir kadrosu var şimdilik tek handikapı bu. Gülse Birsel senkronu ve kadro genişliğinin faydasını yakalayabilirse yine çok iyi iş olur.

Benim hoşuma gitti akşam biraz baktım da. Beyaz'ın yeğeni hayran toplar diye düşünüyorum ;)

Orçun bence de çok iyi :D Karadeniz'li Avrupa Yakası'nda da aynı replikeri kullanıyodu ama sıkmıyor o adam :)

Oyuncular cok iyi.

Gülse Birsel yaziyor diziyi, simdi kötü olsa bile her türlü toparlanir bence. :)

Hem cokda kötü degildi, sadece biraz uzun. :eek:

Orçun bence de çok iyi :D Karadeniz'li Avrupa Yakası'nda da aynı replikeri kullanıyodu ama sıkmıyor o adam :)

O karadenizli adam önceden gıda sektöründe olduğunu söyledi ya, belki de Avrupa Yakası'ndaki adam ile bu adam aynı kişi olsun diye düşündü Gülse Birsel. O yüzden sözleri, mimikleri falan aynı.

Üst Alt