Yalan Dünya | Pazartesi | 20.00 | Kanal D - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalan Dünya | Pazartesi | 20.00 | Kanal D

Cevap: Yalan Dünya | Cuma | 20.00 | Kanal D

bu dizinin tek şansı var o da bi şekilde engin günaydını dahil etmek

gülse birselin belli bir standardı var ama yetmiyo

bişeyler eksik gibi kalıyo engin günaydın olmayınca...

Bu dizi bu kıvamda devam ederse en az 3 sezon ilk 5te gider.

Böyle bir dizinin eksikliği vardı piyasada Avrupa Yakası'ndan beri bence. İzleyen kesim de belli. Bence rahat rahat 3-5 sezon götürür.

Eklemeler falan da tabi ki olur.. Mesela Engin Günaydın yine Avrupa Yakası'ndaki tiplemesiyle bu diziye yerleşebilir Ömür Arpacı gibi.

Yükarıda da belirtirdiği gibi Engin Günaydın Burhan karakteriyle bu diziye dahil olursa dizi Avrupa Yakasını bile geçer....İnşallah Engin'i dahil etmeyi duşunuyorlardır.

Çok sakat bir gönderme yapmaya çalıştılar. Ama bence dozunu ayarlayamayıp saygısızlığa kaçtılar.

[video=youtube;GkUrWcIX0Zk]https://www.youtube.com/watch?v=GkUrWcIX0Zk&feature=youtu.be&t=3m8s[/video]

akşam absürt komedi mevzusuyla kime gönderme yaptıklarını anladı herkes,ama yanlış yaptı bence,zerre kadar da güldürmedi..gülse birsel avrupa yakası harikuladeydi ama yalan dünya'ya ısınamadım bir türlü

Kime yaptılar ben anlamadım :) Pek dizi takip etmiyorum, bilmiyorum merak ettim. Nedir mevzu?

Lan dizi gayet güzel , kamera kime dönse , her karakter gayet keyifle izlettiriyor kendini . Burhan karakteri gibi birinin diziyi domine etmesine gerek yok . Avrupa yakası sonlara doğru iyice Burhan Yakası olmuştu , leşti .

Kime yaptılar ben anlamadım :) Pek dizi takip etmiyorum, bilmiyorum merak ettim. Nedir mevzu?

Cumhuriyet kaç yılında kuruldu mevzusu heralde. Ona cevap veremedi, bjk'nin ilk 11ini saydı direk.

tek türkiye dizisine gonderme yapmışlar heralde

Leyla ile Mecnun dizisine. Sinemacının dizi ile ilgili yazdığı yazı bölümünde.

İlki twitterda tt olma durumu. L&M her hafta twitter'da tt olmasıyla ün salmıştı.

Devamında;

"Bu dizi tahammül sınırlarını zorlayan, kepazeliğin dik alası, saçma sapan acemice hatalarda dolu bir çöp yığını dedim kendi kendime. Buna rağmen bir virüs gibi zararlı bir alışkanlık gibi kanıma girdi bırakamadım."

"O kadar yalan bir hikaye ve o denli abartılı oyunculuklar barındırıyorki bir ara bunun gerçek olamacağını düşündüm. Yanılmamışım. Zombi sahnelerinde saçmalık tavana vurunca asıl amaçlarının ne olduğunu kavradım. Fıratın yazgısı bu sektördeki bayağı işlere getirimiş mükemmel bir eleştiri, klişeleri ti ye alan orjinal özenli incecik ve yürekli bir absürd komedi eseri. Tebrikler bu cesur ekibe. Emeklerine çabalarına sağlık.

Burda üstü örtülü giydirmişler. Ama asıl olay burada başlıyor;

Özellikle mi yaptığımızı sanmışlar? (Bu L&M ekibinin röportajlarda verdiği röportajlarda dile getirdiği bir durum)

Dizi o kadar kötü ki hani bu kadar da olmaz diyip iyi sanmışlar. (Dizinin seyircisini ti'ye almışlar buradada)

Biz farkında olmadan absürd komedi yapmışız. (İlk cümledeki olay)

Bişi çıkacaktı zaten ben tahmin ediyodum.

O zaman CD grubu beğenmiş hikayeyi dimi sonuna kadar kanalı değiştirmeden seyretmişler. Eleştirmenler gerçek olduğuna inanamamış absürd komedi sanmış.

Gönderme güzel bişey dizilerde. Ama bunun dozunu ayarlamak da önemli. Burada bence işin dozunu kaçırıp aşağılamaya girmişler. Bu kıyasa girmelerinede gerek yok.

Gülse Birsel'in twitter'ının olmadığını Hasibe Eren de Sarp Apak da birkaç kez tekrar etmişti. Orçun karakterinin diziden çıkması söz konusu değil.

L&M göndermesi de sanmıyorum ki doğru olsun. Gazetedeki köşe yazısına kadar L&M göndermesi yaptı demek bence biraz art niyetli bakmak.

Son olarak, dizinin ek bir karaktere ihtiyacı yok şu an. Mevcut karakterler gayet güzel götürüyor. Tülay favorim :D

hmm ben yanlış anlamışım o zaman leyla ile mecnunu zaten izlemiyorum ama fıratın yazgısı falan filan sanki tek türkiyeyle dalga geçtiler gibi geldi bana

Dizi süper gidiyor valla.Şafak Sezer'in saçma sapan dizilerinden kat kat iyidir.

Emir'in Açılay'a "Ben kahvaltıda ananas yiyorum onlar ekmek arası kavurma yiyor" dediği yere bittim :asd:

Üst Alt