Yalçın Ayhan: ''Beşiktaş ayıp etti'' - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalçın Ayhan: ''Beşiktaş ayıp etti''

Saygı duyarım görüşünede fiko ve tüpçüyle karşılaştırmıştım

Fiko ve tüpçü ile karşılaştırma bunların ikiside çapsızlığın dibine vurmuş beceriksiz adamlar ,

Seba yaşadığı 5 şampiyonluğun 3 'ünü bizden çalabilmiş her türlü iş bitirebilen , çok yönlü ilişkilere sahip bunlarıda çok iyi kullanabilen birisiydi ,

ama kuzu postu içindeydi işte ...

Fiko ve tüpçü ile karşılaştırma bunların ikiside çapsızlığın dibine vurmuş beceriksiz adamlar ,

Seba yaşadığı 5 şampiyonluğun 3 'ünü bizden çalabilmiş her türlü iş bitirebilen , çok yönlü ilişkilere sahip bunlarıda çok iyi kullanabilen birisiydi ,

ama kuzu postu içindeydi işte ...

Yaşına baktım bana yakınmışsın:) hatırlıyorum bende ve haklısın ama dedim ya şimdikiler eskilere rahmet okutur en azından başkanlarımız beraber oturup maç seyrederdi neyse konu dağılmasın ben Yalçın ın yerinde olsam bunlara dava açardım imajı kötü etkiledikleri için ki bence açacak

Beşiktaş’ta transferi KAP’a bildirilmeden sonlanan Yalçın Ayhan’ın menajeri Haluk Canatar, Siyah Beyazlılar’ı mahkemeye vereceğini açıkladı.

“Bir ay önce TFF’ye gönderilecek resmi sözleşmeyi Önder Özen ve Deniz Atalay imzaladı”

Haluk Canatar, Beşiktaş Transfer Komitesi eski Başkanı Deniz Atalay ve Sportif Direktör Önder Özen ile bir ay önce bir araya gelerek bu transferi görüştüklerini ve resmi imzayı attıklarını söyledi. Bu imzanın Türkiye Futbol Federasyonu’na gönderilecek resmi imza olduğunu, maddi ve manevi yükümlülükler içerdiğini açıklayan Canatar, UEFA, FIFA ve yerel mahkemeler nezdinde gerekli bütün davaları açacaklarını bildirdi.

Üst Alt