Yalnız Kalmayı Sever misiniz? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yalnız Kalmayı Sever misiniz?

84584baa-ff39-491f-920b-f5afd7550855.gif

#EducationIsImportant

2,5 sene fazla tabi.bazı zamanlar kafayı dinlemek için yalnızlık iyidir.yani ne bilyim bazen arkadaşlarından bile uzak durursun.yalnız basına maç izlemek istersin,sevdiğin bi filmi tek basına keyfine izlemek istersin..öyle ......

Çevrem kalabalık olacak ama istediğim zaman yalnız kalabilmeliyim. Bana göre en doğrusu budur. Şu an öyle bir hayatım var. Misal şu an ortamda 40 kişi var ama yalnızım.

Bu arada ilişki anlamında da yalnızlığı severim. Toplasanız ciddi ilişki sayım 1 bile değil, küçük ve kısa süren ilişkiler hep. Birine karşı sorumluluk beslemekten nefret ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Suan genelde duydugum budur: Yalniz kalmayan, yurtda veya hala baba ocaginda kalan insanlar ''Yalniz kalmayi severim'' ''Manyakmisiniz, yalniz kalmak cok iyidir''. Ha bazilari ciddi ciddi yalniz kalmaya sever. Bende evde dururken of be artik yalniz kalacam istedigim hersey yapacagam, hersey benim dedigim gibi olacak diyordum. Ama oyle degil iste. Tamamen yalniz kalmak cok zor.

Çok az yalnız kalabilme ihtimalim var.
Kalınca o kadar rahat ediyorumki anlatamam.
Günde 2 saat yalnız kalabilsem yeter bana.
Bazen kendimi üçe bölsem yetemiyeceğimi düşünüyorum.
Hayat kolay değil.

P9 Gscimbom Mobile

Suan genelde duydugum budur: Yalniz kalmayan, yurtda veya hala baba ocaginda kalan insanlar ''Yalniz kalmayi severim'' ''Manyakmisiniz, yalniz kalmak cok iyidir''. Ha bazilari ciddi ciddi yalniz kalmaya sever. Bende evde dururken of be artik yalniz kalacam istedigim hersey yapacagam, hersey benim dedigim gibi olacak diyordum. Ama oyle degil iste. Tamamen yalniz kalmak cok zor.
Rahmi sanki mevcut durum seni üzüyor gibi.
Arkadaş çevresi varmı yeni yerde

#EducationIsImportant

2,5 sene fazla tabi.bazı zamanlar kafayı dinlemek için yalnızlık iyidir.yani ne bilyim bazen arkadaşlarından bile uzak durursun.yalnız basına maç izlemek istersin,sevdiğin bi filmi tek basına keyfine izlemek istersin..öyle ......
Ya ona lafim yok tabi hala yapiyorum. Bazen ev arkadasim icmeye cikiyor oh cekiyorum bi kac saatligine bende severim. Yalniz yurusler severim mesela bide, yalniz gezmeyi felan. Ama temeli olarak yalniz kalmak.. o gunleri hatirlayinca bile icim daraliyor. Nasil bir piskolojiye dusdugumu bilmiyorum ama ciddi ciddi yalniz hissedip oturup agladigim gunleri hatirliyorum.

PLK-L01 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt