Yardımcı Hakem Afişe Başlığı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yardımcı Hakem Afişe Başlığı

Bu basligi acmayi gerekli goruyorum, surekli ismi cok biliniyor diye cuneyt cakir , mete kalkavan ,huseyin gocek ... hep ayni isimler

Bakin dunku macta tesadufen tam olayin oldugu yerin tepesinden hakemi de emre ile josue yi de ciplak gozle gordum , bu ikisi bir birlerini surekli tahrik ettiler, josue kendini ileri itti , emre geriye , josue iteledi emre aynen .. sonunda ya ayrilacaklardi ya da boyle bir olay patlak verecekti

aslinda hagi ile adams olayina benziyordu biraz ..

bu yardimci hakemin gozunun onunde oldu , gormemesi , gorus alani disinda olmasi soz konusu degil .. bu iste kasit var , korku var

burada emreye kirmiziyi , josue ye sariyi cikarip yoluna devam edeceksin , ne korkuyorsun ...

ofsayta gelelim , bunda da mete bir sey yapamaz , kayseri macimizin hakemi de meteydi , yine ofsayttan gol yedik , bu hatalar orta sahada verilen 2-3 yanlis faulden cok daha fazla sonuca tesir ediyor

her hakem aciklandiginda "yine mi bu tetikci" "yine eyyamci cuneyt" diyoruz ama artik bu yardimci hakemlerin de bir bir afise olmasi lazim , hedef gosteriyorum , itham ediyorum

korkaksiniz , cocugunuz olse uzulmem .. bu isimleri ezberleyin , resimleri unutmayin , kininizi biraz da yardimcilara yonlendirin

http://www.yerelfutbol.com/2012/05/ceyhun-sesiguzel-evleniyor.html

CEYHUN SESİGÜZEL - Hakem Bilgileri TFF

Son düzenleme:
GS kongre üyesi yazan avatar yapmış millete çocuğunuz ölse üzülmem diyo

ne zaman bu hale getirdin bu bebeyi eeeyyy gsc?

ben bıraktığımda paristen şarap fotosu atıyodu:confused:

Üst Alt