Yarı Final | Almanya 0-1 İspanya| 7 Temmuz | Maç Sonucu - Sayfa 15 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yarı Final | Almanya 0-1 İspanya| 7 Temmuz | Maç Sonucu

Cevap: Yarı Final | Almanya 0-1 İspanya| 7 Temmuz | Maç Sonucu

Ballack sakatlanmasaydi Özil'in yerine daha cok isi yapardi bu orta sahada.

Mesut zeka olarak, kapasite olarak Müller'den çok daha iyi oyuncu. Türkiye'yi seçmedi diye boş boş laflar etmeyelim please.

Mesut'un Türkiye'yi seçmediğine üzülmedim,kendisi için çok daha iyi oldu.Almanya Milli Takımını her zaman sevmiş ve desteklemişimdir kendimi bildim bileli. Ama T.Müller,M.Ozil'den daha iyi bir oyuncu.Hayatında milli takım bazında katıldığı ilk üst düzey turnuvada bu kadar etkili bir oyun ile adeta çılgın atması nasıl açıklanabilir? Mesut iyi.Müller daha iyi.

Hem Mesut demeyin bu cocuga. Bu cocuk alman yani ismi Özil, Mesut degil.

Mesut'la gurur duyuyoruz demedi mi spiker sinir oldum orada. Neyiyle gurur duyucam Mesut'un.

ç Ç ç İspanya ÜlkE Ocakları ç Ç ç :asd::asd::asd:

ç Ç ç Xavi Reyiz ç Ç Ç :asd::asd::asd:

avireyiz.jpg
:D:D:D

Pedronun yerine İspanya final maçında top taşıyabilecek, dribbling yapabilecek bir oyuncu koyması daha akıllıca olur bana göre.

Silva, Navas ne durumda bilmiyorum oda olabilir. Eğer koymazsada Pedro denilen bencillik abidesinin yerine Fabregas'ı oynatması lazım. Villa'da pek görünmesede çok aşırı pres yapıyor aslında, Fabregas'ı oynatırsa onun sadece hücuma odaklanmasını söylemesi lazım. Araya kaçarak çok rahat gol bulabilir.

Dünya kupası başlamadan önce de favorinin ispanya olduğu çok açıkdı zaten.

ama bu maç öncesi Almanya'nın müthiş performansı bir soru işareti oluşturmuştu.

Simdi finali kim kazanirsa ilk kez mi sampiyon olmus olacak? Hollanda kazandi mi kupayi daha once?

Üst Alt