Yaşasın Öğrenciye Bilet Dayanışması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yaşasın Öğrenciye Bilet Dayanışması

Ettikleri kufurler haric rahatsizligim olmuyor

rakiplerinin kazanmasi durumunda kucumseyici bakislar atmak keyiflendiriyor

Karsilikli , ben her stada gitmeyi sevdigim icin ve onlardan bunu isteyebilmem icin haliyle benim de gitmedigimde jest yapmam gerekir degil mi ?

ayrica her zaman oncelik o mac kiminse elbette o takimi tutanindir , zaten bu yuzden oncelikle ucretiyle devretmeye calisiyoruz , aksi olsaydi once arkadaslara dagitiyorum derdim

bilet para ediyorsa oncelik oradadir , bana ne yahu parasizdan ogrenciden , babamin oglu mu ?
Buna ben de şaşırdım. İlginçmiş.

Karsilikli , ben her stada gitmeyi sevdigim icin ve onlardan bunu isteyebilmem icin haliyle benim de gitmedigimde jest yapmam gerekir degil mi ?

ayrica her zaman oncelik o mac kiminse elbette o takimi tutanindir , zaten bu yuzden oncelikle ucretiyle devretmeye calisiyoruz , aksi olsaydi once arkadaslara dagitiyorum derdim

bilet para ediyorsa oncelik oradadir , bana ne yahu parasizdan ogrenciden , babamin oglu mu ?

Hahaha lol dünya senin gibi insanlar yüzünden bok götürüyor zaten. Parasiz olan bir ögrenciye bilet vermeyi cok goruyorsan eger - baska bir insani sevindirdim diye kendimi daha iyi hissedirim ama demekki her insanda oyle bir duygu yok.

Bosuna para dünyaya hükmetmiyor.
Makro bakis degil ama mikro bakis. Ben demiyorum ki git butun varliklarini devret baksa tanimadigin birine ama elimde kullanamayacam bilet veya baska bisey varsa bununda baska biri hayir gorebiliyorsa ben gider veririm. Saglik olsun.
Neymis efendim tanimadigim birine kurus vermem. Yaziklar olsun boyle insanlara.

Makro bakis degil ama mikro bakis. Ben demiyorum ki git butun varliklarini devret baksa tanimadigin birine ama elimde kullanamayacam bilet veya baska bisey varsa bununda baska biri hayir gorebiliyorsa ben gider veririm. Saglik olsun.
Neymis efendim tanimadigim birine kurus vermem. Yaziklar olsun boyle insanlara.
Ne yazik ki böyle düsünen insasnlar var.
Makro, Mikro, insanlar paraya tapmaya devam ettikce bu dünyanin basi b... kurtulmaz.

Üst Alt