# Yasin Öztekin - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yasin Öztekin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #Yasin Öztekin

Soner, Aykut Demir ve Yasin ilk 11'i zorlayabilecek ve rotasyona büyük katkı sağlayacak oyuncular o yüzden 10 milyon euro ederler ama üçünü birden almak zor tabii ki.

Yigit'i alacagimiza ,Yasin'i alsaydik kardaydik ama stilleri farkli da olsa toplamaya gerek yok hepsini.Shakiri gibi net transferleri her transfer doneminde kadromuza katarsak 2 yilda tas gibi takim oluruz.

Kulübün böyle rotasyon oyuncularına ihtiyacı var.Yasin'i ben de çok izledim, cidden kaliteli eleman. Selçuk, Melo ikilisi sürekli oynayamaz. Arada bir dinlendirilmeli. Sezon uzun bil hassa önümüzdeki sene böyle oyunculara ihtiyacımız olacak, şimdiden devre arasında alınması taraftarıyım.

altyapisini Borussia Dortmund'da almis bir oyuncudan bahsediyoruz. Yigit gibi atletizmden gelme cakma futbolcu degil.

alman altyapisini okadar abartiyorsunuz ki baazen.

hakan baltada altyapi´sini hertha berlinde aldi.

baris özbek?

serkan calik?

ferdi elmas ajax altyapisindan cikmis.

ben oyuncunun nerden geldigine ve bos kaleye kac gol attigina bakmam.soner aydogdu mesela müthis bi yetenek,yasin ise bildigin 1 senelik gol atan oyuncu,seneye 26 yasina gircek.

siz yigite sallamaya devam edin,ama adam seneye iyi oynarsa ayni sahizlar "ben demistim" triplerine girerler.

26 yaşına girecekse ne var bunda? Luca Toni kaç yaşında şöhret oldu? Ayrıca şuana kadar adını duyuramadıysa kötü oyuncu mu demektir bu? Mesela Engin Baytar 900 bin euroluk mu oyuncu?

baris özbek?

serkan calik?

ben oyuncunun nerden geldigine ve bos kaleye kac gol attigina bakmam.soner aydogdu mesela müthis bi yetenek,yasin ise bildigin 1 senelik gol atan oyuncu,seneye 26 yasina gircek.

siz yigite sallamaya devam edin,ama adam seneye iyi oynarsa ayni sahizlar "ben demistim" triplerine girerler.

ben yasin icin süper adam bizde patlama yapr demem ama. ben yigitin 1 macta bile aha budur diyemedim. sırf hızı var o adamın teknik meknik hak getire. onun icin onda beklentini yükseltme. adam daha kadroya giremiyor. süper star aydın oynuyor yerine.

baris özbek?

serkan calik?

yiğiti 2010 da TR kupasında kadıköydeki maçta fenere karşı izledim.ve gerçekten iyiydi..ben inanıyorum kendini gösterecek.

Yigit den cacik olmaz. bize gelirken de referansi yoktu zaten. kac gol atip kac asist yapmis manisada. bos oyuncu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt