Yasin Öztekin'e Büyük Piyango! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Öztekin'e Büyük Piyango!

yasinde hız varda ne oluyor ? şu uyduruk ligde top kontrol etmesini bile bilmiyor.. bunun gibi oyuncular 300 bın euro'dan fazla alamaz.. bizde 2 mılyon euro alan Yekta Kurtuluş antalyaspor'da 300 bın euro'ya oynuyor..
Yasinin neresi hızlı yahu o çıta gibi de vucudu var.

Yasine kapı orada dersin gider 700-800 bin euroya nakoulma'yı alırsın.

Nasil indirebilecegimizi yonetime iletsek bizi yonetime bile alirlar fakat boyle bir yol malesef yok , cunku sozlesmeler hali hazirda imzali , ornegin selcuk 2019 a dek alacak bu parayi her sene .. indirdim demekle , sattim attim demekle olsa keske

Kadrodışı bırakırsın, a2 ile antremanlara çıkarırsın, taraftar baskısı yaratırsın, medyaya çıkar indirim talep ettik, kabul etmediler dersin. İki-üç maç taraftrın önüne atarsın. Baktın olmuyor kadrodışı bırakırsın. Kadrodışı kalıp alacağı parayı futbola tercih ediyorsa zaten bir hayır gelmez o oyuncudan. Kendini geliştirme, yükselme, herşeyden önemlisi futbol oynama arzusu yoksa bir oyuncudan en kısa vadede kendisinden kurtulmak lazım. Ayrıca ts ve bjk zamanında yaptı bu indirimleri. Yapılamayacak birşey değil demekki.

@hayri

ben zaten yasin lehinde yapmadim yorumumu , fakat yasin de bunlari soyler basimiz kel mi anasini satayim der, futbolcunun bunu deyisi de oyunuyla oluyor dedim .. savunmuyorum ama boyle bir gercek var

yasin belki gecen sene hamitten 4 senede almadigimiz faydayi verdi ,ama hamit klupten 14 milyon kazandi , yasin 1 veya 2 ... bunlari dusunur oyuncular .. gonderebilirsin ama gittigi yerde performans verirse o da var

diger arkadasa da sunu deyim , besiktastaki oyuncular ile bizdekiler fenerdekiler hep ayri .. onlar senelerdir sampiyon olmayan, hatta hic sampiyonluk gormemis, surekli 3 uncu bir takimin oyunculari , atiyorum burak dik durur indirim yapmaz cunku cin den teklif alir , ama bjk de mustafa pektemek in boyle bir sansi yok , o yuzden indirir ,boyun eder, feda der

Nasil indirebilecegimizi yonetime iletsek bizi yonetime bile alirlar fakat boyle bir yol malesef yok , cunku sozlesmeler hali hazirda imzali , ornegin selcuk 2019 a dek alacak bu parayi her sene .. indirdim demekle , sattim attim demekle olsa keske

Burak için de aynı korkuyu yaşıyorduk ben selçuk'un avrupa şampiyonası sonrası bir teklif gelip gideceğini düşünüyorum. Bizimkiler ne oyuncu alabiliyor ne de satabiliyor.
Hamit zaten artık yok, sabriyle de sözleşme yenilenmeyecek yenilenirse düşük olur zaten.

Ama bu düzen de gitmez her adama iyileştirme yaparsan olmaz. Sonra futbolda bir düzen var parayı kıskanan adamı kapıya koyarım diyecek sert bir yönetici şart. Sen önce bir selçuk gibi sneijder seviyelerine gel bunlar avrupaya gidiyorum dese peşinden en kötü orta kulüpler koşar. Olcan- yasin gibiler anca sivas gibi bursa gibi takımlarda sürünürler.

Keza yasin geçen sene devre arası gidecekti son anda döndü. Yöneticiler ödün vermemeli.

Yasin Öztekin bu sezon toplam 43 maça çıkmış. Toplam 10 gol, 7 asistlik performans göstermiş. Benim için yeterlidir bu. Ben Yasin'den daha fazlasını beklemiyorum.

Ama tabiki bu kontratını düzeltme saçmalığını doğru bir hale getirmiyor. Adamın görevi zaten lan bu. Ödüllendirmek de ne oluyor? Pislik herifler.

Ben hep kiyas mantigi ile ilerliyorum , yine sneijder takintisi demeyin fakat sneijder bu sene yasinin 5 kati , selcuk 3,5 kati , sabri ve umut 2 ser kati performans mi verdi

Bize bunlar dogru gelir gelmez fakat oyuncular arasinda bunlar illa ki sorun ediliyordur . Takim basarili iken cok su yuzune cikmaz ,ama sozlesme yenileme zamanlarinda malesef oluyor

Sabrinin nasil zam aldigini biliyorsunuz, yenilemem ,oncekilere zam yaptiniz dedi , yonetim mecburen verdi istedigini

Bu kadar pısırık yönetim olursa tabiki herkes zam ister ulan sabri kim yasin kim bunlar bizde yedek bile olmaması gerekirken 1.6 milyon euroları indiriyolar oh ne ala oyuncuların aldıkları para önceki yıllardaki ( takımlardaki ) performansa göre olur yasin kim sneijderin aldığı paraya göre kıyas yapıyorsun komik oluyosun genel kurul üyesi 1 sene sonra yasin dökülünce indirim talep edilse kabul eder mi etmez ee o zaman durduk yere ne zam yapıyorsun yasinin işi zaten gol atmak asist yapmak bunları yaptı diye zam yapmakta nedir yasine teklif mi var yoksa biz bilmiyoruz epl takımları yasin için yanıp tutuşuyo galiba.

kabul etmesi gerekir, ayni zamanda zaten zam da istememesi gerekir, fakat iste ayni sey poldi icin sneijder icin de gecerli , hatta biz bir takimsak muslera icin de gecerli .. ona zam ,otekine feda olmuyor ,boyle bir sistemi hic bir takimda oturtamazsin malesef

ayrica bu yonetim pisirik eyvallah da aysal degil miydi yuhalanan selcuka , cine sutlanan burak a 3,5 tan 2019 a dek 5 sene sozlesme uzatan , pandeve 2,4 veren ,daha cok ornek cikar

bugunku oyuncu simarikliklarinin sebebi oyuncularin manasiz maas yukselmesi , bunun da musebbibi aysal yonetimidir

Muslera , sneijder yada poldiye zam yapıldı da yasine feda mı dendi böyle saçma bişey attın ortaya sen toplasan oyuncuların hepsini desen feda gerekiyo yüzde 25 indirim istiyorum hepinizden yerli oyuncuların 1 tanesi bile kabul etmez ama senin beğenmediğin yabancıların hepsi kabul eder evlatçı zihniyetinden kurtulun artık işini yapan oyuncuya zam yapmak diye bişey olamaz zaten işi o işi aysal 1 hata yaptıysa dursun 100 tane yaptı meloyu ffp var diye yollayıp yerine harcadığı parayla 0 dan takım kurulurdu oyuncuları kadro dışı bırakmak yok feda yok takım 8.sırada tabiki oyuncular şımarık olur ne kadar berbat oynarlarsa oynasınlar yerlilerin hepsi 11 de maç başlarını bile takır takır alıyolar üstüne bide zam yapılıp ödül veriliyo.

Sneijder iyiki 1 yıl tökezledi(Rize maçına kadar da kötü oynamıyordu)Adam,yazın hiç çalışmayan takımla beraber serbest düşüşe geçti ve hemen başladınız satalım,aldığı para çok.Yasin bu yıl 10 gol (kaç gol kupa maçlarında atıldı kimbilir) attı da ne olmuş?Sneijderin tek Juventusa attığı gol takıma direk 5 milyon euro ve dolaylı olarak 7 milyon euro kazandırdı.Geçen yılki şampiyonluğun Muslera ile diğer mimarı kimdi?Geçen yıl Yasini deli gibi besleyen kimdi?Hala Selçuk-Burak bıdı bıdısı..1 kere adamlar yıllık net 3.5 almıyorlar.2-ister kabul edin ister etmeyin ama o zaman yabbancı sınırı vardı 3-sizde hiç yeniliklere adaptassyon durumu yok mu?Yabancı sınırı kalktığına göre yerlilere fahiş ücretler ödemek zorunda değiliz.İstemeyen,beğenmeyen varsa defolup gider.Yeni düzene göre uyum sağlayacak adamlar bulunur ve alınır.

Üst Alt