Yasin Şimşek Sorunsalı - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yasin Şimşek Sorunsalı

60 bilmem kaçıncı yarışmada kalmıştı,yerinde sayıyordu , ben buraya lokumlara geldim 70'ler almış başını gitmiş...Doların artışı gibi Dolarvisiondaki artışı sağlayan gizli Soros'umuzun Mehmet Bey olma ihtimali yüksek. Amy Lee bacımızın şarkısıyla Mehmet Bey'in yarışmasında birinci olman da pek şaşılacak birşey değil. Zira müzikalite belli diyorum BİLE'ye vurgu yapıyorum...Finans işleriyle uğraşırken müzikle uğraşması orada da popüleritenin patlamasını beraberinde getirmiştir.
Ohooo çok mevzular döndü sen yokken :D 1 haftada 4 yarışma patlatıldı burada :asd22: Lokumdan başını kaldırıp ara ara foruma gireydin sen de katılırdın :D @Mehmet Arslaner kardeşime ben artık bir şey söylemiyorum. Amy Lee kozu ile çok fena üzerine gittim biraz tansiyonu düşürüyorum bu aralar sonra yeniden yüklenmeye başlayacağım elbet kaçış yok :asd22:

O Theron mu o ? :)
Bu arada o Charlize mi o ? :)
Ya kim olacağdı? :asd22: Sen de bendensin galiba kardeşim :D Charlize Forever :H

Yasin su avatariyla beraber yavas yavas kendi sonunu hazirladi 2 gram sempatikligi vardi bakirdi, onuda bu konuda koruyamadi itici bir troll olmaya calisan uye modeli oldu cikti.

Espiri yetenegi: 0
Ironiyi anlayip degerlendirme:0
Trolluk: daha ogrenecek
Forum reputation: yerlerde

Konu kilitlenebilir.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Yasin su avatariyla beraber yavas yavas kendi sonunu hazirladi 2 gram sempatikligi vardi bakirdi, onuda bu konuda koruyamadi itici bir troll olmaya calisan uye modeli oldu cikti.

Espiri yetenegi: 0
Ironiyi anlayip degerlendirme:0
Trolluk: daha ogrenecek
Forum reputation: yerlerde

Konu kilitlenebilir.

Sent from my HTC One using Tapatalk
Konu kilitlenirse benim icin iyi olacak sagol renktas beni destekledigin.

Üst Alt