Yavru Köpek Hakkında - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yavru Köpek Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu başlığı kapatın Allah aşkına, bir de şu forumda böyle videolar paylaşılmasın köşe bucak kaçıyoruz bu videolardan bari burada karşımıza çıkmasın. Zaten mantıklı şekilde tartışıldığı da yok kendi kendimize sinirleniyoruz ortada sonuç yok.

Eşim deggelmiş izleyemedim yani türlü video izlerim adli tıpta çoğu insanın dayanamayıp bayılacağı manzara gördüm ama hayvan ve çocuk istismarına dair video izleyemiyorum yüreğim el vermiyor

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Mantiksiz bulmadim ki , olmayacagini biliyoruz dedim

Senelerdir olan biten de bunu dogruluyor malesef
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hayvan hakları ile ilgili yaptırım tasarısını yeni dönemde yürürlüğe koyacağız

Bak gördün mü şimdi tüm muhalif adaylar da benzer sözü verecek ve seçim sonrası yasal düzenleme yürürlüğe girecek hani olmazdı :) Saçma sapan inadın yüzünden Berke Deniz'e ceza aldırttın kışkırtmaların yüzünden bak ne yazmışım aynen yazdığımın üstünden 1 saat geçti açıklamalar düşüyor yarın da İnce söyler mitingte...Hani olmazdı ??? Ne demişim;

"ya siyaseti bilmiyorsunuz yahut trollük yapıyorsunuz hiç bir siyasetçi toplumun mutabık olduğu bir mevzuya hele ki kendisine maddi bir zararı olmayacaksa asla karşı çıkmaz...Neden uygulanmasın...Kolaycılık çok güzel ama teknik çözümler kaka çünkü o zaman sorunlar kökünden hallolur değil mi :) "

Az önce haberde gördüm. Bir tane oç hamile karısına köpek saldırdı diye (ki onun da görüntüleri yok, Allah bilir kendince oyun oynamak isteyen köpeği karısı o heyecanla saldırdı sanıp kocası olacak şerefsize söylemiştir) köpeğin peşine düşmüş ve bulunca pompalı tüfekle vurmuş. Hayvanı tedaviye almışlar. Çevredikler de ne yapıyon la sen diyince onlara da saldırmış.

İşte bunun gibiler geleceğin potansiyel tecavüzcüsü ve katilleri. Yarın öbürgün bu manyak çocuğunu ve karısını döver de, tartıştığı için vurur öldürür de. Kaç defa denk geldik böyle haberlere?

Alın size AKP Türkiyesi. Ben 19 yaşındayım ve karşılaştırabileceğim bi hükümet olmadı ama, şunu çok rahat söyleyebilirim ki bu ülke her geçen gün iğrenç bi hal almaya devam ediyor. Birkaç sene öncesine bakıyorum, bir de şimdiye bakıyorum; suç oranlarında ve böyle iğrenç şeylerin yaşanmalarında inanılmaz bi artış var.

Görünen o ki, operator kazası diyip samanaltı etmeye çalışıyorlar. Hayvanları bırakın, insanları darp etmenin ve hatta öldürmenin bile herhangi cezası yok...

Az önce haberde gördüm. Bir tane oç hamile karısına köpek saldırdı diye (ki onun da görüntüleri yok, Allah bilir kendince oyun oynamak isteyen köpeği karısı o heyecanla saldırdı sanıp kocası olacak şerefsize söylemiştir)

Görmediğimiz bir durum aksi de olabilir bu tarz vakalar gelişebiliyor ayni kefeye koymamak lazım

Dostlar beyin terk yorumlar yapmayalim . Uygulanabilir olmayan , hukukun normlarina aykiri onermelerde bulundugunuzu kendiniz de biliyorsunuz

Yok bunu yapanin bacagini kesin , yok izletin , yok 3 sene iceri tikin .. bunlar hic bir zaman olmayacak

Benim bu konudaki bir kac onceki mesajimin neler oldugunu tekrar alinti yapmak istemiyorum , elli kere soyledik bununla ilgili duzenleme gerekli diye

Ama uygulanabilir seyler yapmak lazim , ayni seyleri cocuk tecavuzculeri icin de soyledik , atip tuttu herkes idam su bu diye , olmaz dedik , olmadi

Mumkunati olan cezalari konusalim , cok ucarsak elimiz bos kaliyor
Bu adam mi kongre üyesi?

Loool get outta here.

24/7 online, her threade girip bos yorumlar yaziyor, üyeleri hakaret ediyor.

Verstuurd vanaf mijn SM-A310F met Tapatalk

Döl artığının biri yavru köpeğe tecavüz eder sonra da bağırsaklarını deşer hatta çok matah bir şey yapıyormuş gibi bunu bir de facebook'dan canlı yayınlar, diğeri gider yavru köpeğin bacaklarını keser, öteki de yukarıdaki eşkiyalar gibi magandalık yapmaya kalkar vs... Tam anlamıyla bir açık hava tımarhanesi olduk. Daha bir de görmediğimiz duymadığımız neler neler yaşanıyordur. Söz desen söz çok uzun zaman önce bitti zaten diyecek bir şey kalmadı. Kendi kendimize bir şeyler eveleyip geveleyip duruyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt