Yaya Toure'ye Sıcak Takip! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yaya Toure'ye Sıcak Takip!

Toure büyük topcu, ama alacaksak, sneijder ile selcuk inani en gec gelecek sezon postalarim. sneijderden de kat kat iyi futbolcu.

Sneijder ve Tourenin iliskisini nasil cikardin? Birisi Selcuk,Melo,Tolga yerinde 6/8er digeri 10 numara. 4-4-2 gibi sacma sapan geri kalmis biri dizilis ile gelme bana.

Üstelik gecen sezon pek izlemedin Toureyi galiba. Bir sene kötü oynadi ya senin gibilerine göre cöptür artik (hani sneijderde gecen sene kötü oynadi diye cöp ilan edildi ya)

artik böyle yasi üst düseye ulasmis star oyunculardan uzak durulmali, adamlar cok para istiyor arti gelincede faydalanilmiyor

Sneijder ve Tourenin iliskisini nasil cikardin? Birisi Selcuk,Melo,Tolga yerinde 6/8er digeri 10 numara. 4-4-2 gibi sacma sapan geri kalmis biri dizilis ile gelme bana.

Üstelik gecen sezon pek izlemedin Toureyi galiba. Bir sene kötü oynadi ya senin gibilerine göre cöptür artik (hani sneijderde gecen sene kötü oynadi diye cöp ilan edildi ya)

Senin gibileri kim, sen kimsin ? Okuma yazmanda sorunun mu evladim senim ? Toure büyük topcu yazmisim, Sneijder´den kat ve kat iyi demisim. Iki diva gerekmiyor kulübe, eger gelirse, biri gidecek, okadar basit. Iki tane 33 yasinda oyuncu olmaz orta sahada.

Sneijder gecen sezon degil, bu sezonda kötü.

Senin gibileri kim, sen kimsin ? Okuma yazmanda sorunun mu evladim senim ? Toure büyük topcu yazmisim, Sneijder´den kat ve kat iyi demisim. Iki diva gerekmiyor kulübe, eger gelirse, biri gidecek, okadar basit. Iki tane 33 yasinda oyuncu olmaz orta sahada.

Sneijder gecen sezon degil, bu sezonda kötü.

Büyük topcu konumuna girersen Sneijder kariyeri boyunca Toureden kat ve kat üstündür. Üstelik Sneijder o basarilarin mimaridir . Iki oyuncu yapabildiklerin cok cok cok altindalar o dogru.

Büyük topcu konumuna girersen Sneijder kariyeri boyunca Toureden kat ve kat üstündür. Üstelik Sneijder o basarilarin mimaridir . Iki oyuncu yapabildiklerin cok cok cok altindalar o dogru.

Sneijder´in futbol topu ile yapamadigini, Yaya Toure 1.90 boyu ile Tenis topu ile yapar. Ve Sneijder´den cok daha uzun sene en üst seviyede futbol oynadi. Sneijder 7 Milyona alici bulmazken, Yaya Toure´ye utopik teklifler yagiyordu.

1 renktaş kimse Sneijder'e çöp demedi bildiğim kadarıyla bu formda diyemezde zaten ama pili bitmiş 2 yıldır istikrarlı olarak formsuz ve etkisiz aynı şey Selçuk içinde geçerli.Ha Yaya Toure zaten gelmez ama gelecek olsa kimsenin istememe gibi bir şansı yok Sneijder'den filan çok daha üstün bir oyuncu Toure hatta şöyle söyleyim 33 yaşında neler yapabilir bilmiyorum ama formda bir Toure Selçuk+Sneijder+Melo kadar katkı verir tek başına
Bizim aradığımız adam mı profil olarak evet ama 33 yaşında astoromik bir ücret ister neler verebileceği soru işareti hiç gerek yok.Şunu anlamıyorlar bize uefa maaş sınırı koydu bonservis değil +30 düşük bonservisli adamları alıp kamyon yüküyle her sezon maaş vermememiz lazım birde her sezon 8*9 oyuncu alıyoruz hiç gerek yok yüksek bonservisli 3-4 genç yüksek potansiyelli yıldız adayı adam alırsın rahat edersin
Muslera
Cavanda-Serdar-Transfer-Carole
Tolga-Transfer
Transfer-Transfer-Bruma
Eren
4 tranfer ama 8-10 ar milyon bonservis verip düşük maaşlı genç patlamaya hazır oyuncular almamız lazım(Bruma örneği gibi) Bu ağır abilerden ciddi bir maaş + bonservis gelir ve artı olarak Cl' gelirleri olacak çok koymaz uefa kriterinde yeterki doğru hamleler yapılsın mesela Sakho stoper'e Serdar-Sakho uzun yıllar yanyana defans ikilisi olabilir mesela Rafınha Alcantara. Tolga-Rafınha birbirinin eksiklerini kapatabilir rafınha daha top taşıyan ara pas atan B2B karakterli sihirbaz oyuncu böyle geleceği'de olan topçulara yatırım yapmamız laızm

Arsalardan gelirse para, kesin bu ve benzeri oyunculara çok yüksek meblağlarda ücret verilip getirilecektir ülkemize şüphesiz.

Sneijder´in futbol topu ile yapamadigini, Yaya Toure 1.90 boyu ile Tenis topu ile yapar. Ve Sneijder´den cok daha uzun sene en üst seviyede futbol oynadi. Sneijder 7 Milyona alici bulmazken, Yaya Toure´ye utopik teklifler yagiyordu.

Evet Sneijder bizim gözbebeğimiz yıldız ama Toure kadar iyi 3-4 orta saha sayabilirim son zamanlarda mesela İniesta mesela Lampard mesela Kaka mesela Pirlo bu adamların seviyesinde Toure dünya yıldızı. Sneijder ise bir tık altında yıldız sadece

Sneijder sikca sakatlanmasaydi bize nah gelirdi baska birsey de demiyorum. Sneijderin zirvesini Toure en tatli rüyasinda bile göremez .

Arsalardan gelirse para, kesin bu ve benzeri oyunculara çok yüksek meblağlarda ücret verilip getirilecektir ülkemize şüphesiz.

İşte benim korktuğumda bu renktaş genç ama yüksek bonservisli kesin iş yapacak topçuya para yatırmamız lazım Calhanoglu Emre Can Riechedly Bazoer Keita Baldé Corentin Tolisso Rafinha Naby Keïta Hakim Ziyech gibi geleceğe yüksek bedelli yatırımlar yapmamız lazım Hajroviç Ontivero Koray gibi düşül meblalara topçular aldık hiçbiri tutmadı bize zaten gelişmiş ama patlamaya hazır yüksek bonservisli 3-4 genç almamız lazım

İşte benim korktuğumda bu renktaş genç ama yüksek bonservisli kesin iş yapacak topçuya para yatırmamız lazım Calhanoglu Emre Can Riechedly Bazoer Keita Baldé Corentin Tolisso Rafinha Naby Keïta Hakim Ziyech gibi geleceğe yüksek bedelli yatırımlar yapmamız lazım Hajroviç Ontivero Koray gibi düşül meblalara topçular aldık hiçbiri tutmadı bize zaten gelişmiş ama patlamaya hazır yüksek bonservisli 3-4 genç almamız lazım

Corentin harbi muazzam oyuncu...

Sneijder sikca sakatlanmasaydi bize nah gelirdi baska birsey de demiyorum. Sneijderin zirvesini Toure en tatli rüyasinda bile göremez .

Yapma renktaş Sneijder'in zirve yaptığı zamanları çok farklıydı doğrudur ama Sneijder böyle Cambiasso'dur Gerrald'dır bu seviyede bir adamdı
Toure İniesta Pirlo seviyesinde bir adam
Yani ikisininde yaş form sakatlık sorunu olmadığı bir ortamda bile Toure>Sneijder renktaş kusura bakma ama bu böyle
Bunu bir Lincoln hastası olarak Alex>Lincoln'u kabul etmem kadar zor değil :D

Nereden cikariyorsun bunu yahu :D

Sneijder´in Real Madrid süreci beklentilerin altinda gecdi, sonrasinda Mourinho alip dünya yildizi olarak parlatti. Mourinho sonrasi bir, iki sene sonra dibe vurdu. Avrupa´da Kimse de Inter´in elinden almak istemedi. Sneijder´in worldclass serüveni cok kisaydi.

Yaya Toure Barcelona´nin kilit bir futbolcusuydu, orada kazanmadik kupa birakmadi. Guardiola ile anlasamadi, gitti klasini Preamierleague´de konusturdu. Premierleague´de sampiyonluklar yasadi, son sampiyonlukda takimin en iyisi secildi.

Skill konusuna girmiyorum bile. Daha uzun, daha kuvvetli, daha teknik, daha hizli, defansif olarak cok daha iyi, ofansif olarak daha iyi. Uzar gider bu liste...

Inanilmaz sacma bir kiyas.

Bu kafayla Toure Xavi'den daha büyük topcu, 1.90 boyu ile müthis isler yapiyor.

Son düzenleme:
Üst Alt