Yekta 4-5 ay sahalardan uzak kalacak - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta 4-5 ay sahalardan uzak kalacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Yekta 4-5 ay sahalardan uzak kalacak

kötü oldu bu devre arası yerli rotasyonu için nerde kaliteli yerli var almak lazım

Aydın' da ki şansın 10' da biri bu adamda olsa ne olurdu. Adam ilk kez şans buldu şimdi de sakatlandı.

gecmiş olsun. zaten 4-5 aydır hic takımda görmedik şimdi yine 4-5 ay yok

Bırakın bu timsah gözyaşlarını. Oynatılması için tek bir savunanı yoktu. Oynatılmadığı halde eleştiriliyordu. Yabancı ünlü milyonluklar kayırıldıkça daha çok yetenek kaybolup gidecek.

Çok Geçmis olsun.. Ümitler ile hep bekledim oynamasini.. Çok begendigim bir Futbolcu..

Umarim Bu Sakatlik onun için hayirli olur çünki bazi Futbolcular için sakatliklar gerçekten dönüm Noktasi oluyor..!!

Örnegin Okan Buruk. Adamin Ayagi Kirildi sonra geldi Inter e gidebilecek kadar Parladi... Bunlari unutmamak gerek. Futbol hayati bitme gibi birsey söz konusu olamaz..

Geçmiş olsun, çok hayranı olmasına rağmen sanırım bu çocuğun Galatasaray macerası uzun soluklu olmayacak.

Geçtiğimiz dönemde bir çok mesajımda Yektanın bu takımda oynaması gerektiğini yazdım. Geriye dönük olarak bakabilirsin. Yaptığım kadrolardada yer verdim. Ayrıca bunlar önemli değil, önemli olan Yektanın çabuk dönmesi. Bukadar sakat veriyor olmamızda kondisyoner hatalarının sorumluluğu varmıdır diyede merak etmiyor değilim. Terimin bu olaya bir göz atması iyi olur. Gerçi bu konudaki adamımız sağlam diye biliyorum ama bir yerlerde bir sıkıntı var. Allahtan sahamızın zemini değişiyor. Nedenlerden birinden kurtuluyoruz.

Bırakın bu timsah gözyaşlarını. Oynatılması için tek bir savunanı yoktu. Oynatılmadığı halde eleştiriliyordu. Yabancı ünlü milyonluklar kayırıldıkça daha çok yetenek kaybolup gidecek.

Almeida ilk yarıyı kapattı diye lanse ediliyordu ama adam geri geldi..Bazen aşırı hızlı iyileşme görülebiliyor olsa gerek..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt