# Yekta Kurtuluş - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Yekta Kurtuluş

Cevap: # Yekta Kurtuluş

yapmayın allah aşkına adamın bi çıkıp ben galatasaraylıyım diye açıklamadıgı kalmış.böyle bir adam galatasaray teklif etse reddeder mi?galatasaraylı olmasa bile hangi futbolcu bizde oynamak istemez?yalan haber bunlar o kadar açık ki ali turan a yaptıklarını yapmya çalısıyorlar umarım başarılı olamazlar ve yektayı sarı-kırmızı forma ile göruruz

redderse reddeder , ne yani bulunmaz hint kumaşımı ,yapmayın yahu vasat yerli oyuncu işte..

kasımpaşadan alıncak tek oyuncu defansdaki barış başdaş gerisi bizde iş yapmaz...

kasımpaşanın butun maçlarını canlı seyretme şansı yakalamış biri olarak,yektanın gollerinden çok yaptıgı asistler ve nokta pasları ile galatasaraya yararlı olabileceğini düşünüyorum.barış başdaşa ise biraz daha futbol zekası lazım,sadece yetenek yetmiyor maalesef.

ayrıca lütfen biraz beynimizi kullanalım,böyle bir haberin yalan oldugu çok açık.kafasını yormak istemeyenlere yardımcı olayım.

''Adımın anılması mutlu ediyor'' - Futbol - Süper Lig

yektayı alacaklarına andre moritzi alsınlar koşan mücadele eden 10numara oyuncu 2-3sene sonra wolfsburg'a gidiceği konuşuluyor eyer giderse parladığında milyon eurolar vermesinler almak için moritz kaç senedir türkiyede ve galatasaraya atlar sözleşmede yenilemiyecek bence yektayı alacaklarına moritzi alsınlar yekta iyi bir oyuncu değil

Yektanın sözleşmesi bu sene bitiyor.

Yani bedavaya alırız bu sene.

TFF.org a bakın isterseniz.

super ligten acilen alinmasi gerek oyuncularin basini cekiyo yekta mukemmel bilekleri var

Bu adamları oynadıkları takımda göze batıyorlar diye büyütüyoruz. Bize gelince yerden yere vuruyoruz. Bence büyük takım oyuncusu değil Yekta..Türkiye'den alınacak yerliler Pektemek ve Sercan olabilir ancak...Belki Eren ve Ali Turan birde..

Kasımpaşada fena değil ama Galatasarayda oynamak farklıdır, Sarpda Bursanın vazgeçilmeziydi..

Yedek olarak alalim da kendini kanitlasin once, Sarp gibi ilk mactan 11'e koyup 50 mac kanser olmayalim.

Saçma saçma transfer haberleri. Bu adamı alırsak eğer 3 sene geriye gideriz. Ozan İpek gibi bir adamı düşünseler iyi ederler.

Valla söyle Sarpin, Barisin , Topalin yerine bu adami düsünüyorum ve neden olmasin diyorum. Yasida cok degilmis.

Üst Alt