# Yekta Kurtuluş - Sayfa 206 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bunların profesyonelliğine tüküreyim ben. İnsanın içinde biraz futbol oynama şevki olur. Bu Türk malları sülalem raad modunda yatmaktan memnun. Kendilerini bir gram geliştirmek için çabalamaz.

Yekta,Eray,Aydın ve Sabri gibi isimlerden aynı Fener Bahçe'nin yaptığı bir temizlik operasyonu ile kurtulmalıyız. Maliyetleri neredeyse 10 Milyon Türk Lirasından fazlaya geliyor ve katkıları "SIFIR" , onun içindir ki, bir an önce bu isimlerden kurtulmamız şarttır.

ryan gigs : herif 41 yaşında fit vücuda sahip.
yekta kurtuluş : 29 yaşında o da takımdaki göbekliler kervanına katıldı ..

suç sizde değil size o formayı giydirenlerde.

Bu geldiğinde tekniği iyi zekası iyi kültürlü ocuk diye seviyordum ama vurdumduymazlığıyla kendinden tiksindirdi,amatör takım oyuncularına karşı bile hatalar yapıyor,nolursunuz bunu alın buradan bunu alın

Zamaninda Trabzonspora gitmesini istemedigimden utaniyorum.

Hamsi kafalilar keske alsaydi
Aynen. Bende gitmesin diyordum, dilimi eşek arısı soksaydı en azından bir çöpten kurtulurduk.

Ama o dönemdeki transfer süresinden sonra evdeki Chelsea maçında bu herif maça girdikten sonra ortasaha bayağı bir toparlanmıştı, o maç çok iyi oynamıştı.

Sanırım bizdeki açık ara en iyi maçıydı bu adamın.

Bu adam aslında çok yetenekli, oyun zekası çok iyi. Bir ara ortasahada çok iyi oynuyordu ama işte klasik türk topçusu. Tembel. Çalışmıyor yatarak paramı alırım derdinde.

Üst Alt