Yekta Milli Takıma Çağrıldı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yekta Milli Takıma Çağrıldı

Cevap: Yekta Milli Takıma Çağrıldı

Necip'i kötüleyen mi var? Necip iyi futbolcudur ama Yekta'ya deneyimsiz deyip Necip'i öneren zihniyete önce tok bir kahkaha atarım, sonra da bu satırları yazarım. Necip milli takımda oynamak için yeterli süreler alabilen bir futbolcu değil. Mental açıdan böyle bir maçı kaldırabilecek bir futbolcu da değil. Yekta Kasımpaşa'dayken sürekli oynuyordu. Galatasaray'a geldiğinde de sakatlık olmadığı sürece iyi kötü oynadı. Yekta şu an için daha iyi bir tercih diyorum. Genel anlamda Yekta > Necip tarzı bir tartışmanın içerisinde değiliz. Onun da altını çizeyim yani.

Diğer mevzuya gelince, Alper Potuk'u cidden tanımıyorum. Anadolu kulüplerini takip eden birisi değilim. Anadolu Xavi'si bile olabilir, hiç bilmiyorum inan.

Allah askina arkadas, Necip gecen sene 11 Avrupa maci dahil, 41 maca cikmis bir oyuncu. Sayisiz Umit Milli maclarina cikmis bir gnc. Daha ne deneyiminden bahsediyorsun ? Kasimpasa deneyimi ile Milli takim oyuncusumu olunuyormus ? Son senelerde Arda'dan baska hangi genc oyuncu Necip'in yasinda bukadar mac oynayabildi ? Yekta'nin Galatasarayda ciktigi 13 mac, bunlarin kac tanesi ilk 11, veya kac tanesi 90 dakika ? Necip Besiktas'in bircok macinda sahada en iyi oyuncusuydu. Yekta kac kez bagira bagira "Ben diyerlerinden iyiyim" diyebildi ciktigi maclarda ? BAM'a bakarak'mi ?

Yekta iyi bir oyuncu, bunu tartisan yok. Ama Necip'in hakki cok kotuy yeniliyor su an Milli takim hocalari tarafindan. Konu bu.

Yeter lan şu Besiktaslıların hergün gelip surada bizim oyuncularımıza sallaması.

Alın iste ne Necip var ne Toraman , ama Yekta orada Gökhan orada. Susun iste bu saatten sonra da , oyuncularınızın neyi eksik bunu düşünün.

İlla yok biz elestirices diyosanızda gidin kendi forumunuza orada ötün.

Konuyu Besiktas/Galatasaray yapma. Ortaligi germeye hic neden yok. Burda Milli takimi konusuyoruz. 11 tas gibi yerli oyuncun olsun, 11 Galatasaray'li olsun, 11'i oynasin. Kimsenin ici ciz etmez. Ama burda konu ne Galatasaray, ne Besiktas, ne Fener. Burda MILLI TAKIM'i konusuyoruz. Boyle ucuz bir sekilde konuyu saptirmaya calisma. Sonucta burda bircok Galatasaray'li var Necip alinmaliydi diyen. Burda senin gibi provokatorler disinda kimse ne Siyah/Beyaz nede Kirmizi/Sari gozlukten bakiyor.

Dipnot; Oyuncuna sallayan yok.

Allah belani versin Oguz Cetin. O gavuru yanina alip defolup gitsinler su takimdan.

Mesaj yazilali bir saati gecti . Raporladim modlarda ne bir duzenleme var ne bir ceza . Adamin biri cikiyor Milli Takimimizin teknik direktorune defol ve gavur diyor . Yardimcisina Allah belani versin ve defol diyor . Bir suredir her gordugu yerde GSli oyuncularla kendi takim oyuncularini karsilastirip sidik yaristiriyor . Aklinca 3-4 BJKli birlesip bastirma politikasi uyguluyorlar modlardan tik yok . GSFORMU degilse burasi biz de bilelim ona gore haraket edelim ? Her seyi gectim hadi bunlara benim rahatsiz olmam diyelim ne zamandan beri kufur serbest oldu forumda . Biz Fener'in yaptigi usulsuzluklere laf soyleyince aninda duzenleme gelirken biri cikip Milli Takim gorevlilerine laf edince ses cikmiyor . Umarim bi aciklamasi vardir .

Mesaj yazilali bir saati gecti . Raporladim modlarda ne bir duzenleme var ne bir ceza . Adamin biri cikiyor Milli Takimimizin teknik direktorune defol ve gavur diyor . Yardimcisina Allah belani versin ve defol diyor . Bir suredir her gordugu yerde GSli oyuncularla kendi takim oyuncularini karsilastirip sidik yaristiriyor . Aklinca 3-4 BJKli birlesip bastirma politikasi uyguluyorlar modlardan tik yok . GSFORMU degilse burasi biz de bilelim ona gore haraket edelim ? Her seyi gectim hadi bunlara benim rahatsiz olmam diyelim ne zamandan beri kufur serbest oldu forumda . Biz Fener'in yaptigi usulsuzluklere laf soyleyince aninda duzenleme gelirken biri cikip Milli Takim gorevlilerine laf edince ses cikmiyor . Umarim bi aciklamasi vardir .

Ucuz. Hiddink 5 para etmezsin diye baslik var, orda boyle bir mesajini gormedim. Sana cok batiyor Besiktas'li olmam. Guzel mesaj yazmaya calismissin. Sentimentel olmus, aktorluk akiyor. O derece.

Ucuz. Hiddink 5 para etmezsin diye baslik var, orda boyle bir mesajini gormedim. Sana cok batiyor Besiktas'li olmam. Guzel mesaj yazmaya calismissin. Sentimentel olmus, aktorluk akiyor. O derece.

Guzel mesaj atmaya calismadim bu birincisi minik kus . Ikincisi sen degerlendir de mesaj at diye de yazmadim . BJKli olman degil yaptigin igrenc yorumlar ve yol almaman beni rahatsiz ediyor evet . Ayrica nerede ne zaman neye rahatsiz olup neye itiraz edecegimi sana sormam . Hiddink bes para etmezle bir insanin dini inancindan dolayi assagilamak gavur gibi argo kelimeler kullanmak defol git demek senin gibi cigersizlerin isidir .

He bu arada sentimentel degil sentimentaldir o kullanmayi dogru duzgun bilmedigin kelimleri sus olsun diye kullanma ;) .

Guzel mesaj atmaya calismadim bu birincisi minik kus . Ikincisi sen degerlendir de mesaj at diye de yazmadim . BJKli olman degil yaptigin igrenc yorumlar ve yol almaman beni rahatsiz ediyor evet . Ayrica nerede ne zaman neye rahatsiz olup neye itiraz edecegimi sana sormam . Hiddink bes para etmezle bir insanin dini inancindan dolayi assagilamak gavur gibi argo kelimeler kullanmak defol git demek senin gibi cigersizlerin isidir .

Cok ucuz ayaklar. Senin derdin ne Milli Takim, ne Necip, ne Yekta. Sirf burda bir Besiktas'linin Yekta'nin Milli takima alinmasinin yanlis oldugunu, Necip ve Mehmet Topuz'un daha fazla hak ettigini soylemesini sen bir koz olarak kullanmaya calisip, ucuz, aciz, zavalli bir sekilde, iyi gonullu rol'u ustlenip "Modlar, bu adam Milli takimimizin hocasini elestirdi. Lutfen ceza verilsin" diyecek kadar yerin dibine girmis bir durumda bulunuyorsun su an.

Peki, neden bu iyi gonullugunu "Hiddink 5 Para Etmez" basliginda gosterip, Modlardan Emre Satriani arkadasa ceza verilmesini istemiyorsun ? Neden o baslikta "Hiddink 5 Para degil, 5 Kurus Etmez" gibi yorumlar varken, bunlari rapor etmiyorsun ? Neden herzaman Milli takim kadrosu aciklanirken, Oguz Cetin'e karsi isyan yagmuru olurken, bu mesajlari rapor edip, sozde sana gore onemli olan Milli takimin degerlerini korumuyorsun ?

Ben "Sidik yarisi" yapiyorsam, burda Besiktaslidan fazla, Galatasaray'li arkadaslarin Necip'in alinmasinin daha dogru karar oldugunu savunurken, onlari niye sikayet etmiyorsun ? Onlar su an senin gozunde Aslan kiliginda KUS degilmi, sonucta onlarda benle ayni goruste ?

Gercekten cok zayif bir karaktere sahipsin. Yazilarindan bile belli oluyor. Umarim internet uzerinden boyle bir goruntu veriyorusndur ve gercek hayatta boyle degilsindir. Son yazilan yazini sirf ben degil, eminim bu forumda bircok kisi tarafindan ayipa aliniyordur. Zira ben herzaman bu tur polimeklere girdigimde, bu forumda bircok arkadaslarimizdan senin gibi Provokatorler sayesinde ozur mesajlari aliyorum.

Herkez senin gibi degil, bunu unutma.

Beyler neyse germeyin ortami.. Bence'de Necipin oynamasi daha iyi olurdu gibime geliyo ama Yekta secilmizse bize sadece Hayirlisi Olsun basarili olur insallah demek duser.. Keza Yektaya ben guveniyorum kendini gosterecektir.

Cok ucuz ayaklar. Senin derdin ne Milli Takim, ne Necip, ne Yekta. Sirf burda bir Besiktas'linin Yekta'nin Milli takima alinmasinin yanlis oldugunu, Necip ve Mehmet Topuz'un daha fazla hak ettigini soylemesini sen bir koz olarak kullanmaya calisip, ucuz, aciz, zavalli bir sekilde, iyi gonullu rol'u ustlenip "Modlar, bu adam Milli takimimizin hocasini elestirdi. Lutfen ceza verilsin" diyecek kadar yerin dibine girmis bir durumda bulunuyorsun su an.

Peki, neden bu iyi gonullugunu "Hiddink 5 Para Etmez" basliginda gosterip, Modlardan Emre Satriani arkadasa ceza verilmesini istemiyorsun ? Neden o baslikta "Hiddink 5 Para degil, 5 Kurus Etmez" gibi yorumlar varken, bunlari rapor etmiyorsun ? Neden herzaman Milli takim kadrosu aciklanirken, Oguz Cetin'e karsi isyan yagmuru olurken, bu mesajlari rapor edip, sozde sana gore onemli olan Milli takimin degerlerini korumuyorsun ?

Ben "Sidik yarisi" yapiyorsam, burda Besiktaslidan fazla, Galatasaray'li arkadaslarin Necip'in alinmasinin daha dogru karar oldugunu savunurken, onlari niye sikayet etmiyorsun ? Onlar su an senin gozunde Aslan kiliginda KUS degilmi, sonucta onlarda benle ayni goruste ?

Gercekten cok zayif bir karaktere sahipsin. Yazilarindan bile belli oluyor. Umarim internet uzerinden boyle bir goruntu veriyorusndur ve gercek hayatta boyle degilsindir. Son yazilan yazini sirf ben degil, eminim bu forumda bircok kisi tarafindan ayipa aliniyordur. Zira ben herzaman bu tur polimeklere girdigimde, bu forumda bircok arkadaslarimizdan senin gibi Provoktorler sayesinde ozur mesajlari aliyorum.

Herkez senin gibi degil, bunu unutma.

Ne kadar bos bir adamsin uzun mesajlarinda anlattigin hicler . Derdimin ne oldugunu anliyorsun ama amacin tahrik edip pislik yapmak . Bir cok kisi rahatsiz oluyor belirten herkesi provakatorlukle sucluyorsun . Hiddink bes para etmez basligini raporlayip raporlamamam seni irgalamaz . Ayrica raporlamadigimi nerden biliyorsun da kuslar gibi otup duruyorsun ? Fakat raporlarim raporlamam dedigim gibi seni ilgilendirmez kuscuk . Ayrica herkes istedigi yorumu yapabilir mesela ben Ziegler Turkiye'nin en iyi sol beki diyorum Simao Riera'dan daha iyi diyorum ama senin gibi adamlarin niyeti bambaska bu yuzden rahatsiz oluyorum iste . Ayrica bilmemek degil ogrenmemek ayip herkez degil herkes diye yazilacagini sana ogretmistim neden israrla z kullaniyorsun kuyruk acisi mi var ?

Kimse boş konuşmasın Necip kırk fırın ekmek yese Yekta'nın oyun oyun zekasına ulaşamaz. Takımın beyni Selçuk gitmişken onun boşluğunu anca Yekta doldururdu.

Ne kadar bos bir adamsin uzun mesajlarinda anlattigin hicler . Derdimin ne oldugunu anliyorsun ama amacin tahrik edip pislik yapmak . Bir cok kisi rahatsiz oluyor belirten herkesi provakatorlukle sucluyorsun . Hiddink bes para etmez basligini raporlayip raporlamamam seni irgalamaz . Ayrica raporlamadigimi nerden biliyorsun da kuslar gibi otup duruyorsun ? Fakat raporlarim raporlamam dedigim gibi seni ilgilendirmez kuscuk . Ayrica herkes istedigi yorumu yapabilir mesela ben Ziegler Turkiye'nin en iyi sol beki diyorum Simao Riera'dan daha iyi diyorum ama senin gibi adamlarin niyeti bambaska bu yuzden rahatsiz oluyorum iste . Ayrica bilmemek degil ogrenmemek ayip herkez degil herkes diye yazilacagini sana ogretmistim neden israrla z kullaniyorsun kuyruk acisi mi var ?

Kusura bakma, harfleri dogru yazmamakla ayip etmisim. 1985'de Hollanda'da dogdum, Ilk okuldan baslayip, Universteye kadar genellikle Hollanda'ca konustum. Is hayatimda Hollanda'ca konustum. Arkadaslar arasinda Turkceyi ve Hollandacayi karisik konustum. Sene 1 kez Turkiyeye giderek, tatilimde Turkcemi dahada fazla gelistirmek icin gayret gosterdim. Bunun karsiliginda Turkcem sadece bu seviyeye gelmis, cok buyuk bir ayip galiba, o yuzden senden ozur dilerim.

Arkadas, sen ne karaktersiz bir kisiliksin ? Evet, Provokatorluk yapiyorsun. Bunu herkez goruyor. Sorulan hicbir soruya dogru durust cevap verebilecek kapasitede degilsin. Bu forumda sirf bu tur polemiklere giren bir sen varsin, bundan 1,2 sayfa once cevap yazdigim arkadas, ve bir iki sahis daha.

Niye sence Moderatorler raporlamana ragmen bir ceza vermiyorlar ? Sence onlar KOR'mu ? Hic bir yaziya dusuncelerini destekleyecek motiflerle gelmiyorsun. Bunu onlar, tum forumdakiler gormuyormu ? Gelmissin yazim hatalirimi one cikartip, her zaman yaptigin gibi kisisel hakaret'e gecip, konuyu saptirip, kendini bu tur zavalli pozisyonlara sokuyorsun.

Rezillik, baska birsey degil. Milli takim basliginda bile TAKIM gozlugu ile bakip, bu tur provokasyonlari ortaya atman senin ne tur karaktersiz bir insan oldugunun en iyi kanitidir. Buyuk ihtimal modlar simdi bana MYC verirler, hakaret dolayi. Ama modlardan ricam, bu tur Forum ortamini bozan, provokatorluk yapan kisilerinde ceza almasi.

Ibne oldugunu ve tahrik etmeye calisip basardigini tescil ettim :) . Cezaysa da ceza senin gibi pislikleri forumda GSFORMUnda barindiriyolarsa tahrik olurum istedikleri cezayi versinler kusura da bakmasinlar .

Tahrik eden yok, tahrik eden sensin. Benim tum yazilarimi modlar incelesin, 1 gram tahrik varsa banlasinlar. Ama senin karsinda senin kadar dusuk seviyede bir insan yok. Karakteri senin kadar zayif bir insan yok. Senin gibi aynen bu sekilde cevap verecek kadar ahlaktan uzak, terbiyeden uzak kalmis bir insan olmadigi icin kendini yiyorsun.

Tahrik eden yok, tahrik eden sensin. Benim tum yazilarimi modlar incelesin, 1 gram tahrik varsa banlasinlar. Ama senin karsinda senin kadar dusuk seviyede bir insan yok. Karakteri senin kadar zayif bir insan yok. Senin gibi aynen bu sekilde cevap verecek kadar ahlaktan uzak, terbiyeden uzak kalmis bir insan olmadigi icin kendini yiyorsun.

Bi siktir git raporla gec o zaman . Cor cor otme .

Üst Alt