Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz"

Cevap: Yener: "Burak Atletico Madrid gibi sıradan bir takımda oynamaz"

iste bizim türk medyasi. bu ülkede yeter ki gol at. her türlü kralsin. hadi bu golleri avrupada atsa gene eyvallah diyecem. bizim Jardel de topcu degildi mesela ama adam herkeze takiyordu golleri. bu Burak tam bir züper lig balonu. bütün avrupa maclarinda kayip. oyun zekasi kit. tek bildigi araya kosu yapip bizim mal kalecilerin bacak arasindan gol atmak. gol vurusu da zayif. ben mesela Fb maclarinda ne zaman Semih oyuna girse korkardim. niye?? cünkü adam klas ve akilli topcu. ne zaman ne yapacagi belli degil. Buragi gördük iste. karsisina Semih Kaya gibi atletik bir stoper cikinca afalladi. avrupada dökülüyor. Galatasaray bedava geliyor deseler hayir derim. o sansi Sercana veririm daha iyi.

Sırf arda oraya gitti diye atletico yu dünya devi yaptınız, atletico bizim ligin istanbulsporu gibi bir şey, barcelona, real madrid, valencia 3 lüsünün yanına yaklaşamaz, en son ne zaman şampiyon oldular ben 22 yaşındayım 10 senedir faal takip ederim la liga yi son 10 yılda şampiyon olmadıkları kesin, deportivo bile şampiyon oldu bunlar olamadı.

İnsan en fazla bukadar saçmalar.

Ulan bu adamın arkasındaki satılık medya gücüne isyan edesim var.

Burak denen bu futbol özürlüsü bırak 1. Ligi halı sahada bile oynayamaz normalde...

iste bizim türk medyasi. bu ülkede yeter ki gol at. her türlü kralsin. hadi bu golleri avrupada atsa gene eyvallah diyecem. bizim Jardel de topcu degildi mesela ama adam herkeze takiyordu golleri. bu Burak tam bir züper lig balonu. bütün avrupa maclarinda kayip. oyun zekasi kit. tek bildigi araya kosu yapip bizim mal kalecilerin bacak arasindan gol atmak. gol vurusu da zayif. ben mesela Fb maclarinda ne zaman Semih oyuna girse korkardim. niye?? cünkü adam klas ve akilli topcu. ne zaman ne yapacagi belli degil. Buragi gördük iste. karsisina Semih Kaya gibi atletik bir stoper cikinca afalladi. avrupada dökülüyor. Galatasaray bedava geliyor deseler hayir derim. o sansi Sercana veririm daha iyi.
abi ne güzel analiz ediyon sen öyle ya:eek:

Üst Alt