Yeni 10 ve Kaptan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni 10 ve Kaptan

Cevap: Yeni 10 ve Kaptan

Arda için 1. kaptanlık erken oldugunu dusunsemde hayırlı olsun demekten baska care yok ... Sorumlulugu çok çok artı inşallah alnının akıyla kalkar altından ;)

10 numaranın sıfatı değişti gibi iyi olmuş yani.Galatasaray ruhuyla oynayan 10 numara adamdır 10 numarayı hakeder.

Resmi sitede 10 numara olayı yazıyor sadece. Kaptanlığa dair resmi sitede hiç haber geçmedi. Kaptanlık konusunda bekleyeceğiz galiba.

Ben Arda'nın 66'da kalmasını istiyordum. Daha öncede dediğim gibi ileride bir genç yetiştiğinde alt yapıdan; '' Arda abi gibi 66 numarayı giymek istiyorum'' gibi cümleler kurmasını istiyordum. Fakat bu da iyidir, hatta çok iyidir. Yönetim, Arda gibi bir Galatasaraylıya verebileceği en güzel 2 şeyi verdi, artık cevap sırası Arda'da.

Yakışır Arda'ma.Metin Oktay , Hagi gibi o formayı uzun yıllar üzerinde taşırsın inşallah.

1'O' forma kutsal'dır nasip olmaz herkese! ( Lincoln)

n6816493493402183769sv2xx3.jpg

profesyonelli%F0e+kar%FE%FD+metin+oktay

Aziz Yıldırım ile 149017109741 saat süren görüşme hazırlasak bile gitmez artık Arda. :D Oysa ki Aziz, 10 dakika yeterli diyordu. :D

Helal yönetime verdiği en güzel ve doğru bir karar ARDA TURAN her yönüyle örnek bir futbolcu kesinlikle de sonuna kadar "10" numarayı da Kaptanlığı da hak ediyor.

TEbrik ederim. UEFA kupasını ve Şampiyonluk kupasını ellerinde görmek istiyoruzz..

Bunu duydum ve gördüm ya hani derler artık ölsem de gam yemem .. Aslanım benim vallahi gözlerim yaşardı .. :)

Helal olsun Arda 'ya. Yakışır.

Artık Lincoln defteri kesin olarak kapandı bu durumda...

Forma satışlarında büyük artış olucak.

Gelir artırma önerilerine yazmıştım.

O formayı en iyi şekilde taşıyacağına inanıyorum.

Üst Alt