Yeni Formalar Tanıtıldı - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Formalar Tanıtıldı

Cevap: Yeni Formalar Tanıtıldı

69859773321428966587.jpg

dogru söylemişsin arkadaşım.resmen yutturmuş adamlar.bizim pazarlama bölüm yöneticileri uyudularmı acaba bunlar kendilerine gösterilirken..? yani cokmu zor şöyle karizmatik bişeyler yapabilmek..? nıke bizi enayi zannediyor heralde taklit formaları kakalamış..

İşte tepki göstermemiz gereken konu da bu. Bilinçli taraftar olduğumuzu göstermeliyiz. "Nasıl forma yaparsak alırlar nasılsa yha" zihniyetini gömmeliyiz Nike'ın veya bir başka firmanın. Tamam alacak arkadaşlar alsınlar bir şey dediğimiz yok zaten. Ama forma almayacağını ifade eden arkadaşlara da kızmasınlar. Forma almayacak adam gider mont alır antreman ürünü alır belki nereden biliyorsunuz ki? Forma satışları düşük olur bu durumda, ancak antreman vb. ürünlerindeki satış hedeflenenden fazla olmaz mı sizce de? Bir şekilde dengelemez mi? 100 TL harcayacaksak Galatasaray'ımız için, ne aldığımızın önemi var mı? Aramızda kimsenin taraftarlığı bir diğerinden öte değil. Kimse de bir diğerine taraftarlığı öğretemez. Bazı arkadaşlar yalnızca kendileri Galatasaray taraftarıymış da destek oluyormuş gibi görmeye başladı sanırım olayı. Forma almasak da alırız bir şeyler destek oluruz. Sizden farkı yok kimsenin, özel değilsiniz. Her birimiz, Galatasaray'ın tarafındayız. Karşısında değil.

ya bu Elmander Selçuk ve Ardanın giydiği sweat ve tshirtler gsstorede var mı?.yada satışta mı onlar güzeldi baya.aradımda bulamadım.ne zaman satışa cıkar bunlar

Siyah yazilar nekadar alakasi! Istanbulspor formasi gibi duruyor sari-siyah!

Hey allahim!

Bazen fazla ince eleyip sık dokuyoruz gibi geliyor ama siyah forma da kırmızının yanında sarı olmayışını da anlayamıyorum bir türlü.Bizim rengimiz sarı-kırmızı, siyah ancak fon rengi olarak kullanılabilir, geçmiş yıllardaki siyah formayı çok seviyordum çünkü sarı ve kırmızı siyahın üzerinde çok güzel duruyordu ve siyah formada mutlaka sarı-kırmızıya aynı anda yer verilirdi.Oysa yeni siyah forma bana Galatasaray formasıymışgibi gelmiyor çünkü sarı yok! :confused::confused::confused: Kesinlikle hayal kırıklığı yaşıyorum siyah forma konusunda sanırım bu yıl sadece sarı forma alacağım çünkü parçalı forma da tam beklediğim gibi değil:sad007:.

[video=youtube;5TZoZW89cnc]https://www.youtube.com/watch?v=5TZoZW89cnc[/video]

Sarı formaları görünce aklıma o günler geldi.Galatasarayımızın Avrupa da ayak seslerinin yavaş yavaş duyulmaya başladığı ilk zamanlar.Görünce gözlerim doldu.

A2'nin giydiği siyah forma 10 basar yapılan formaya yaa çok garip gerçekten beğenmedim. Oysa Nike'dan çok daha ümitliydim.

parçaliyla sari guzel olmus, siyah formayi hiç begenmedim a2 takimin tanittigi siyah forma daha guzel

Eşimin zevkine çok güvenirim, o dakikada beğenmesem bile zaman içinde mutlaka hakkını veririm. Kendisi en çok siyahı beğendi.

Ben de A2 'nin siyah formasını beğendim. :)

Ama gidip 1 sarı, 1 parçalı alacağım.

Cevap: Yeni Formalarımızı Beğendiniz mi ?

Siyahın begenilmemesinin sebebini açıklıyorum bakın dinleyin sonra sorup duruyorlar

Birinicisi ve en rezili ..ruh der ki bilmem ne diye diye yıllarca uğraşmış gibi gelip katalog ürünü verip bizi salak yerine koydular

İkincisi hani armanın yanındaki detaylar

Üçüncüsü Nike ve siyah dedin mi insanın aklına Brezilya siyahi geliyor kuru bir siyah bu

Dördüncüsü hani siyah formadaki "mükemmel" sarı detaylar

Beşincisi "seneye de giyeriz" mantığıyla forma yapmışlar sanki su resmi sitedeki siyah formanın resmine bakın emekli amca tişörtü insan biraz slim fit yapar yani resmen Nike bizle tavşanın Kralı'nı gecti yok mü söyle tepki koyacak taraftar!?

Siyahın üzerindeki kırmızının yanında sarı nerede? Bütün sorun bu bence!

Dogru soyluyorsunuz, formalar çuval gibi olmus. Slim fit olsaydi daha iyi olurdu ama zaten çok bahsit formalar, hiç kasmamislar Nike'in tasarimcilari ...

Formalara geri bakiyorum da , ne kadar saçma olmu$ Allah askina, hani patlama olcakti satislarda,çok detayli forma olcakti, Ankara saman pazarinda daha guzel fake forma yapiyorlar. P.. hollandalilar a.

Bize Freiburg formasinin kopyasini satan Nike firmasina kufur dolu mail yazmaktan kendimi ali koyamadim

Adidas yillarca bizimle Toschak gecti, sira simdi Nike de mi?

Acik konusalim, her ifadelerinde Galatasaray kulubu markasindan bahseden yoneticiler bizimle alay mi ediyor

Üst Alt