Yeni Hedef Badou Ndiaye! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Yeni Hedef Badou Ndiaye!

Imbula hayaldi yazilmis . Katiyen degildi , ben cok bilmiyorum ama sizin bu kadar yogun takip etmenize gore belli ki canavar gibi bir adam

eger sahsi olarak turkiyeye gelmeme gibi bir derdi yoksa ,konu sadece paraysa belhandadan cok daha once o alinabilirdi

ne yani belhandaya 9 vermedik mi , buna 4-5 vermeyi planlarken cikardik 10 uzeri rakamlara ama melo gibi bir kac seneyi kurtarirdik

ortada kreatif bir oyuncu eksikligi olacaktiysa da belhandaya 9 ve kendisine verilen tonla parayi vermeyip sneijder i tutardik

o kadar mantiksiz isler yapiyorlar ki bunu bile bana dedirttiler yani
Ha şöyle hizaya gel.

Daha dur Sneijder den özür dileteceğiz seni.

sent via GSC

Imbula hayaldi yazilmis . Katiyen degildi , ben cok bilmiyorum ama sizin bu kadar yogun takip etmenize gore belli ki canavar gibi bir adam

eger sahsi olarak turkiyeye gelmeme gibi bir derdi yoksa ,konu sadece paraysa belhandadan cok daha once o alinabilirdi

ne yani belhandaya 9 vermedik mi , buna 4-5 vermeyi planlarken cikardik 10 uzeri rakamlara ama melo gibi bir kac seneyi kurtarirdik

ortada kreatif bir oyuncu eksikligi olacaktiysa da belhandaya 9 ve kendisine verilen tonla parayi vermeyip sneijder i tutardik

o kadar mantiksiz isler yapiyorlar ki bunu bile bana dedirttiler yani
Sneijder'i teneke takıp yollamadınız mı , bu neyin günah çıkarması şimdi?

OFK'nin Dursun'u Avrupa disina tekmelemesinin ardindan THY ile olan bilet anlasmasi feshedilmis ve kara/tren yoluyla ulasilabilen noktalara yonelmisiz anlasilan.

Badou'ya 10 milyon isterler bizimkiler de verebilir, Belhanda'ya vermekten daha mantikli bir hamle olur acikcasi. 10 uzerinden 2 mantik puani assign ediyorum bu transfere.

Ndiaye çok yetenekli,bu ligde çok iyi işler yapmış bir isim. Yaşı da 26-27. Bana göre bu transferde fiyat önemli. Eğer 4M hadi en fazla 5M'ye biterse iyi iş olur ama fazlası büyük zarar.

Ayrıca Ndiaye yetmez bir isim daha lazım.

ben beğeniyorum faydalı olabilir diye düşünüyorum ama en son ryan donk transferi öncesi aynı şeyleri düşünmüştüm :/

Herkes gelsin diyordu osmanlı 10 ıster gelmez dıyordunuz şimdi adamın ismi gündem de imbuladan bunamı düştük diyosunuz imbula alınsa onada bk atarsınız bi mutlu olun be

orta sahanda 2 tane angut oyuncun var. biri beyni alınmış kuş gibi koşmaktan başka bi halta yaramıyor,ayağını marangoza versen düzeltemez ; öteki mevlevi dervişler gibi döner , geri muazzam paslar atar.

orta alanın her yerinde oynayan adam bu.gerektiğinde belhandaya alternatif de olur o bölgede. hızlı, ikili mücadelelerde düşüp ağlamıyor , dinamik de. bizim aradığımız tip oyuncu da bu zaten.(tudorun oynatmak istediği sistemde)
imbula-lemina olmayacağı belli gaz alma haberleriydi.

5-6m€ + 2 çöp gönderirsek güzel bir transfer olur.

Üst Alt